Karina Stungytė pristatė aksesuarų dizainerės Simonos Brazdžionytės šventinį įvaizdį

Karina Stungytė / Ramūno Tangurio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-17 12:58
Aktorė, TV3 serialo „Pasmerkti 3“ žvaigždė Karina Stungytė dažnai sulaukia pasiūlymų pozuoti įvairiose fotosesijoje, tačiau priima ne visus. Kai šventinės kolekcijos veidu merginai pasiūlė tapti žinoma papuošalų bei aksesuarų dizainerė Simona Brazdžionytė, Karina nedvejodama sutiko – S.Brazdžionytės darbais ji žavisi jau kurį laiką. Šįkart dizainerė pristatė ne tik papuošalus, bet ir šventines sukneles.
Ramūno Tangurio nuotr.
Ramūno Tangurio nuotr.
„Šventinė papuošalų, suknelių ir aksesuarų kolekcija sukurta ypatingai, ryškiai asmenybei, nebijančiai paskęsti minioje. Kariną savo kolekcijos modeliu pasirinkau neatsitiktinai. Ji jau nuo pirmos mūsų pažinties dienos paliko mintyse ryškų ir stiprų įspūdį. Tai moteris, turinti savito, išskirtinio grožio. Karina – drąsi, žavi, veikli asmenybė, kurios kasdienybėje netrūksta įdomių detalių“, – apie kolekciją bei jos veidu tapusią Kariną pasakoja S.Brazdžionytė.

Fotosesijai pasirinkta vieta – neeilinė. Ištaiginga dama tapusi K.Stungytė pozavo Raudondvario dvaro oranžerijoje.

„Būna dienų, kai mums visoms norisi pasijusti vienintele ir nepakartojama. Raudondvario dvaro oranžerijos aplinka mums padėjo lengviau įsijausti į tos vienos vienintelės dievaitės gyvenimą ir užfiksuoti jos akimirkas“, – fotosesijos detales atskleidžia dizainerė. 

Karina puošėsi 5 skirtingų spalvų bei išskirtinių raštų suknelėmis, siuvinėtomis ryškių elektrinės, ciklameno, violetinės, aukso spalvų gėlių ornamentais. Prie gėlėmis dekoruotų rūbų buvo priderinti įvairūs vėriniai: kailiniai, masyvių karolių ir kiti.  Įvaizdį papildė kiti dizainerės kurti aksesuarai: odiniu dvipusiu bantu dekoruota skrybėlė bei odiniai batai su kaspinėliais ir kulnų apskritimuose kabančiomis fėjomis.

Kerinčios Karinos grožiu rūpinosi profesionalų komanda: šukuoseną padarė Juliana Ulenskienė, grimavo Ana Valytė, stiliumi rūpinosi pati dizainerė, o viską įamžino fotografas Ramūnas Tanguris.

Ramūno Tangurio nuotr.
Ramūno Tangurio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai