Karina Stungytė – kaip ji puoselėja savo išorę ir vidų?

Karina Stungytė / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-01-25 15:02
Aktorė Karina Stungytė pasižymi elegancija ir subtiliu grožiu. Tai žmogus, kuris gražus tiek savo išore, tiek vidumi. Tad pakalbėkime, kaip ji puoselėja savo išvaizdą ir vidų.

Kalbėdama apie savo grožio rutiną, Karina teigia, kad jai svarbiausia – veido odos priežiūra. „Per filmavimus tenka susidurti su įvariomis kosmetikos priemonėmis, kurios tikrai kenkia. Kai visą dieną filmuojiesi, nuo grimo oda susigadina. Į mano odos priežiūrą įeina reguliarus veido valymas, kaukės. Esu didelė natūralios kosmetikos mėgėja, ypač – tų močiučių ir mamų receptų. Makiažo priemonių kasdienėms reikmėms daug nenaudoju. Ir – daug miegu. Tai padeda.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Labai mėgstu saldumynus, niekada jų neatsisakau. Taigi bandau suderinti šokoladą su daržovėmis.

Išvaizdai ir savijautai daug įtakos turi ir mityba. „Jau dvylikti metai, kai visiškai nevalgau mėsos. Užtat kartą per savaitę valgau žuvies, kad gaučiau vitaminų. Taip pat vartoju labai daug daržovių. Kartą per mėnesį valausi organizmą – darau iškrovos dienas, kai valgau tik daržoves ir geriu sultis. Iš pradžių būna labai sunku, bet paskui įpranti ir tai tampa natūraliu dalyku. Iškrovos dienos labai padeda, suteikia daug energijos. Galiu pasakyti, kad per smarkiai nežiūriu, ką valgau. Labai mėgstu saldumynus, niekada jų neatsisakau. Taigi bandau suderinti šokoladą su daržovėmis“, – juokiasi aktorė.

Paklausta apie plaukų priežiūrą – jie atrodo sveiki ir spindi, Karina teigia, kad jos plaukais daug metų rūpinasi kirpėjas Artūras iš „Kukla Beauty Box“. Jis žino, ką daryti, kokias kaukes dėti, kad plaukai atsigautų. „Prieš keletą metų ilgus plaukus teko nusirėžti iki labai trumpų, nes jie buvo labai pakenkti visų filmavimų, plaukų formavimo priemonių, žnyplių“, – prisimena moteris.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

O kaipgi vidaus puoselėjimas, saviugda? Karinos manymu, svarbiausia, kad žmogaus viduje būtų ramybė. Tą ramybę aktorė pasiekia praktikuodama jogą. „Septynerius metus dukart per savaitę tai darau ir manau, kad tai labai didelis drenažas sielai. Joga padeda atsipalaiduoti: atsitrauki nuo visų darbų, nuo šurmulio ir taip atgauni jėgas. Joga yra sielos variklis, kuris padeda augti, būti ramiai ir atrasti kitų dalykų.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai