Karina Krysko švenčia jubiliejų: „Mano gyvenimas vertėsi aukštyn kojom, bet viskas – tik į gera“

Karina Krysko su sužadėtiniu Jeronimu Miliumi ir sūnumi Majumi / T.Kaunecko ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2021-05-14 08:14
„Pamenu, su draugais prieš keletą metų pakalbėdavome, kad kai jau bus 40-imt, – reikės atšvęsti kaip reikiant, o išėjo taip, kad pandemija pakoregavo šitą planą“, – šypsosi dainininkė Karina Krysko, gegužės 14-ąją mininti gražią progą – 40-ąjį gimtadienį. Mintimis apie sukaktį, pokyčių metus ir paprastas svajones Karina dalijasi su Žmonės.lt.

Vis dėlto nors ir „pandeminis“, bet K.Krysko gimtadienis įvyks – artimųjų rate, jaukiai, paprastai, o jei oro sąlygos bus palankios – ir su gamtoje iškeptais skanėstais.

„Per mano gimtadienį dažniausiai visada būdavo geras oras, tad puiki galimybė švęsti lauke. Apskritai, šiemet tiesiog gera, kad po tokių ilgų nesimatymų pagaliau galima tiesiog susitikti, pabendrauti, pasimatyti. Daugiau nieko įspūdingesnio ir nereikia“, – šypteli ji.

Karina pasakoja, kad yra iš tų žmonių, kurie gimtadienius švęsti mėgsta, niekada nuo jų nebėga, atvirkščiai – gimtadienio dieną sako būdavo visuomet pasiruošusi vaišių ir džiugiai sutikdavusi visus, kas užsukdavo pasveikinti.

Nebijau sakyti, kad man jau 40 metų – jokio komplekso dėl to nejaučiu.

„Suprantu, kad atėjo jubiliejus, kažkoks toks „apvalesnis“ skaičius, tačiau  būtent skaičių nelabai ir sureikšminu. Kažkada kalbėjomės su mama ir ji prisipažino, kad psichologiškai jai buvo daug sunkiau sutikti savo 40-metį negu 50-metį, o štai aš to sunkumo visiškai nejaučiu. Žinoma, kažkiek keičiasi išvaizda, kūnas, mąstymas, tačiau viduje visiškai nesijaučiu, jog senčiau, tarsi pastrigau ties trisdešimt. Nebijau sakyti, kad man jau 40 metų – jokio komplekso dėl to nejaučiu“, – Žmonės.lt atvirauja Karina.

Bepigu jaustis dešimt metų jaunesnei, kai niekas, tikriausiai, tiek metų ir nesitikėtų pamatyti dainininkės pase. Kokia jos jaunatviškumo paslaptis?

„Man atrodo, kad moterys apskritai linkusios labai kritiškai save vertinti ir mato savyje daug daugiau blogybių, negu jų pastebi aplinkiniai. Aptinka vieną raukšlelę veide ir joms jau atrodo, kad visi mato tą „didelę veidą darkančią raukšlę“, nors, tikėtina, tik tu viena ją ir tematai. Ne išimtis ir aš pati. Matau ir trūkumus, tačiau stengiuosi visada judėti pirmyn, būti aktyvi. Man patinka mano darbas, o kai patinka, ką darai, manau, jog tai priduoda papildomos laimės, vidinio džiaugsmo, kuris atsispindi ir išorėje“, – svarsto pašnekovė.

Karina Krysko / Mindaugo Navicko nuotr.
Karina Krysko / Mindaugo Navicko nuotr.

Sūnų moko būti dėmesingu

Gimtadienis dažniausiai sunkiai įsivaizduojamas be dovanų ir malonių staigmenų. Karina pasakoja, kad bene daugiausiai sentimentų jai tokią dieną sukelia devynmečio sūnaus Majaus sveikinimai – dar lankydamas darželį ar pirmą klasę mamai paruošdavo kokį nors savo rankų darbo sveikinimą, tačiau dabar, juokiasi ji, itin aktyvus ir kiek išsiblaškęs berniukas mamos gimtadienį, būna, prisimena tik iš vakaro ir tada suskumba spontaniškai pasirūpinti sveikinimu. Atlikėja sako, kad sūnui jau pasakoja, jog gimtadienis kitam žmogui, kaip ir jam pačiam, svarbi diena, todėl apie pasveikinimą ar dovaną reikia pagalvoti iš anksto, skirti tam dėmesio.

„Majui sakau, kad mes ruošėmės tavo gimtadieniui, galvojome siurprizus, rinkome dovaną ir tai nebuvo penkių minučių reikalas. Niekas iš vaiko nesitiki kažkokių materialių dovanų, tiesiog noriu, kad jis labiau suprastų, jog ne tik jo šventė ypatinga, ne tik jai reikia ruoštis iš anksto, bet ir kitų artimųjų gimtadieniai yra svarbūs, todėl derėtų nepamiršti parodyti dėmesio, skirti tam savo laiko, minčių“, – sako ji.

Karina Krysko su sūnumi Majumi / Asmeninio albumo nuotr.
Karina Krysko su sūnumi Majumi / Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkė atvirauja, kad per gimtadienius nevengia ir pati sau pasidovanoti kažko ypatingesnio, o artimiesiems, jeigu šie domisi, tiesiog pasisako, ko norėtų, apie ką svajoja.

„Keista, bet šiais metais atrodo, kad nieko man nebereikia, nieko netrūksta, – juokiasi Karina. – Niekada per daug nesitikiu dovanų, tačiau jeigu žmonės dovanoja, nustebina, tai aišku, kad malonu. Dovanas visada gera gauti, nesvarbu, ar tai būtų dalykas, apie kurį pati užsiminei, ar siurprizas – svarbiausia geri norai.“

Juodą visada pakeičia balta

Kalbėdama apie prabėgusius metus dainininkė sako turinti ir kuo pasidžiaugti, ir ko pasiilgti, o svarbiausia – gyvenimo jai siųsti išbandymai, sako, tik dar labiau išmokė vertinti paprastus dalykus.

2019-ųjų pabaigoje Karina oficialiai išsiskyrė su tuometiniu vyru Sauliumi Skambinu. Jau kurį laiką romantiškų santykių nepuoselėję sutuoktiniai laimę atrado su kitais žmonėmis – 2020-ųjų liepą K.Krysko susižadėjo su scenos partneriu, dainininku Jeronimu Miliumi.

„Prabėgę metai buvo visiškai kitokie, negu kada nors gyvenime yra buvę. Visomis prasmėmis, ne tik dėl pandemijos – juk ir mano asmeninis gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, tačiau galiausiai supratau, kad viskas, kas įvyko, išėjo tik į gerąją pusę. Suvokiau, kad juodi periodai tikrai baigiasi ir po jų visada ateina balti“, – atvirauja moteris.

Karina Krysko su mylimuoju Jeronimu Miliumi / Asmeninio albumo nuotr.
Karina Krysko su mylimuoju Jeronimu Miliumi / Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdama apie karjerą Karina pasakoja, kad pirmasis karantinas buvo savotiškai gera gyvenimo pauzė – scenos žmonėms, kurių visos vasaros ir šventės būna „parduotos“ staiga turėti galimybę daugiau laiko skirti artimiesiems bei stabtelėti – ir keista, ir gera.

„Buvau pamiršusi, kada paskutinį kartą Naujuosius švenčiau namuose – susivokiau, kad tai buvo tik tada, kai gimė sūnus, o visi kiti metai – scenoje. Pandemijos situacija išgelbėjo nuo tos sąžinės graužaties ir galvojimo, kodėl nedirbi, nes nedirbo visi artistai ir nieko kito neliko, kaip tik nusiraminti. Žinoma, vėliau, kai kiti darbai pamažu įsivažiavo, o scenos žmonės vis dar negalėjo dirbti savo įprasto darbo, pradėjo ir man kirbėti nerimas. Vis dėlto stengiuosi jį nustumti šalin, juk nesėdžiu rankų sudėjusi, yra planų, tad beieka tikėti, kad viskas bus gerai“, – sako ji.

Dainininkė pasakoja, kad ledai jau pajudėjo – vasarą suplanuota nemažai koncertų, žinoma, kai kurie renginiai vis dar išlieka su klaustuku, tačiau Karina nepraranda optimizmo ir tiki, kad pamažu grįžtama prie senojo gyvenimo.

„Labai pasiilgau miuziklų, teatro... Kauno muzikiniame teatre prieš kelias dienas turėjome filmavimą be žiūrovų, tik darbuotojai ir atlikėjai. Tiesą sakant, iš vienos pusės toks pasirodymas netgi ramesnis – mažiau jaudulio, prireikus galima padaryti kelis pakartotinius dublius. Atvirai kalbant, dabar net sunku įsivaizduoti pasirodymą su šimtais salėje sėdinčių žmonių, turbūt būtų labai sunku suvaldyti jaudulį, tačiau ilgesys scenai ir žiūrovui yra labai didelis“, – patikina.

Jeronimas Milius ir Karina Krysko / Martyno Siruso nuotr.
Jeronimas Milius ir Karina Krysko / Martyno Siruso nuotr.

Švęsdama gražų jubiliejų Karina sako, kad gimtadienio nelaiko atspirties tašku kokiems nors konkretiems tikslams ar planams, todėl nei prieš, nei po jo į filosofinius apmąstymus nenugrimzta.

„Paprastai žmonės mėgsta kažką sau pasižadėti per Naujuosius metus, pati esu tai dariusi, bet kaskart nepasiteisindavo, – juokiasi K.Krysko. – Taigi dabar nei per Naujuosius, nei per gimtadienius to nebedarau – tiesiog kryptingai pamažu judu pirmyn: mažais žingsneliais, bet nuosekliai, visus metus, nelaukdama progos ar atskaitos taško.“

Paklausta, ko sau palinkėtų, dainininkė susimąsto, kad šiai dienai nieko jai netrūksta, jaučiasi sveika ir laiminga, o tai – didžiausios vertybės.

„Pasvajoju apie paprastus dalykus – tą įprastesnę kasdienybę, kuri buvo iki pandemijos, ramybę dėl ateities, kad artimieji būtų sveiki, o Majukas labiau susikauptų mokslams – jis labai geras vaikas, gabus, bet didelis išdykėlis, kuriam sunku sutelkti dėmesį. Mano svajonės labai žemiškos“, – šypteli Karina.

Naujausi straipsniai