Karina Krysko-Skambinė pradeda ilgai lauktą muzikinį etapą – pristato pirmąją solinę dainą ir jos vaizdo klipą

Karina Krysko / Tomas & Lukas nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-30 11:55
Muzikinėje scenoje Karina Krysko-Skambinė nėra naujokė, tačiau žengdama į naują muzikinį etapą atlikėja neslepia jaudulio. Daina „Be kaukių” – tai pirmasis solinis Karinos kūrinys. Kartu su singlu publikai pristatomas ir vaizdo klipas, kuriame užfiksuoti kvapą gniaužiantys Norvegijos gamtos vaizdai.

„Nauja pradžia visuomet džiaugsminga. Ilgai laukiau tinkamos dainos, tinkamo laiko ir tinkamų žmonių, su kuriais galėtume žengti šį žingsnį. Esu rami, nes daina „Be kaukių” – tai kūrinys, kuriuo labai tikiu,” – apie naująjį singlą kalba Karina.

Paklausta, kodėl iš daugybės jai siūlytų dainų pažymėti solinės karjeros pradžiai ji pasirinko būtent šią dainą, Karina sako, jog pasikliovė nuojauta ir pirmaisiais įspūdžiais.

„Paklausiau dainos melodijos kelis kartus ir supratau, kad ji mane užkabino, o žodžiai tarsi prilipo, – šypsosi dainininkė, negailėdama gerų žodžių kūrybinei komandai. – Džiaugiuosi, kad mūsų požiūris į darbą ir kūrybą sutapo su muzikos autoriais Kasparu Meginiu, Edgarau Žaltausku bei dainos žodžius parašiusia Kamile Tumelyte.”

Stipriu kūrybiniu ryšiu Karina džiaugiasi ne tik su kompozitoriais, bet ir muzikinį klipą kūrusia komanda. „Video klipą filmavome Norvegijoje. Nors darbui turėjome tik kelias intensyvias dienas, puikiai praleidome laiką, – linksmai nusiteikusi pasakojo dainininkė. – Gamtos vaizdai gniaužė kvapą, visų jų nebūtume spėję įamžinti, tad išrinkome tik pačius gražiausius.”

Kadras iš vaizdo klipo
Kadras iš vaizdo klipo

Kriokliai, kalnai ir snieguotos jų viršūnės atnešė ir smagių istorijų. „Oras gamtoje labai greitai keitėsi, tad filmuojant sceną prie krioklių vėjas purslus nešė tiesiai į mane. Nors buvau šlapia, vėjo veliamais plaukais, bet šypsojausi ir dainavau,” – filmavimo akimirkas prisiminė dainininkė.

Karina sako, kad ruošiant dainą „Be kaukių” visa komanda stipriai degė idėja ir siekė geriausio rezultato. „Stebėjau iš šono operatorių Lauryno (Mataičio) ir Domanto (Kanclerio), kurie puikius vaizdus gaudė iki kelių įsibridę šaltame upės vingyje ir supratau, kad ši akimirka puikiai iliustruoja dainos žodžius – „pakėlus sparnus” – išskėstomis rankomis ir atvira širdimi reikia tikėti tuo, ką darai. Į šią dainą sudėjome daug meilės ir darbo – labai įdomu, kaip klausytojai ją išgirs ir priims” – versdama naująjį karjeros puslapį sako Karina Krysko-Skambinė.

Singlas „Be kaukių” – pirmasis žingsnis link naujojo atlikėjos solinio albumo, kuriame Karina žada išbandyti skirtingus muzikinius skambesius ir improvizacijas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai