Karina Krysko įsigijo atostogų namus: „Tai ne tik svajonės išsipildymas“

Karina Krysko / Karolio Bakūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-02 09:56
Intensyviai koncertuojančiai ir daug laiko kelyje praleidžiančiai dainininkei Karina Krysko (39) nuo šiol nebeteks sukti galvos, kur apsistoti, kai darbai ar noras pailsėti atves į pajūrį – žinoma moteris čia neseniai įsigijo nuosavą būstą. Kaip pasakoja dainininkė, atostogų laisve kvepiantys namai visada buvo viena jos svajonių.

Galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio bei pailsėti po visų triukšmingų koncertų Karinai itin svarbi. Daugiau nei 20 metų koncertuojanti ir intensyviai gyvenanti atlikėja pripažįsta, kad kuo toliau, tuo labiau jai norisi gamtos ir privatumo. Šis poreikis ypač sustiprėjo dainininkei tapus mama.

„Kai tampi mama, norisi kuo daugiau dėmesio skirti šeimai ir, svarbiausia, vaikui. Nuo šiol laikas kartu bus dar kokybiškesnis ir smagesnis – naujuose atostogų namuose labai gera ne tik man, bet ir sūnui Majui“, – pasakoja Karina.

Karina Krysko / Karolio Bakūno nuotr.
Karina Krysko / Karolio Bakūno nuotr.

Dar neseniai šalyje galiojęs karantinas gerokai pakoregavo ir K.Krysko planus, tačiau moteris pripažįsta, kad šį laikotarpį ji išnaudojo prasmingai ir produktyviai. Be to, šiuo laiku moteris kaip tik įsirenginėjo ir naujus namus prie jūros, rašoma pranešime spaudai.

„Karantino dėka laiko atsirado itin daug ir nors daugybė profesinių planų koregavosi, visgi tą laikotarpį praleidau gerai. Kaip tik įsikūrinėjome ir savo naujuosius namus pajūry, tad savotiškai džiugu, jog neteko verstis per galvą“, – pasakoja Karina.

Ilgai ieškotas atostogų būstas projekte „Mano jūra“ Kunigiškėse išpildė atlikėjos lūkesčius. „Visada svajojau turėti namus prie jūros. Be to, nuo šiol nebeteks sukti galvos, kur apsistoti po vėlyvų koncertų pajūry. Man svarbu, kad tai – privati teritorija, kurioje ramu, tad čia norisi atvažiuoti visada, kai tik turime laisvo laiko“, – panešime spaudai cituojama K.Krysko.

Atlikėja džiaugiasi, jog naujus namus itin pamėgo ir jos sūnus Majus. „Majus labai mėgsta vandenį ir maudytis, tad mūsų namų teritorijoje esantis šildomas baseinas, kuriame galima plaukioti ir maudytis visą dieną, jam labai prie širdies. Be to, čia pat – ir jūra“, – pasakoja žinoma moteris.

K.Krysko pasakoja, jog naujieji namai – ne tik priebėga nuo intensyvaus gyvenimo tempo.

„Žmonės kaip niekad anksčiau susidomėjo galimybe turėti antrus namus kurortuose, kuriuose ir tokie išbandymai kaip karantinas – ne tokie ir baisūs. Be to, man tai yra geriausia investicija, kokią galėjau šiandien padaryti“, – kalbėjo Karina.

Naujausi straipsniai