Karina Krysko ir Jeronimas Milius – pora ne tik scenoje: nebeslepia jausmų vienas kitam

Jeronimas Milius ir Karina Krysko/Asmeninio albumo ir Eriko Ovčarenko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-27 14:09
Kad dainininkai Karina Krysko (39) ir Jeronimas Milius (35) – pora ne tik scenoje, kalbos netyla jau kurį laiką, tačiau žinomi atlikėjai apie asmeninį gyvenimą nėra linkę atvirauti, todėl šių kalbų patvirtinti neskubėjo. Vis dėlto naujausias Karinos įrašas socialiuose tinkluose tapo dar vienu įrodymu, kad jiedu išties vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Karina Krysko savo instagrame pasidalijo prisiminimu iš atostogų Kroatijoje – joje ji lankėsi kartu su Jeronimu Miliumi.

Dainininkė sekėjams parodė dvi nuotraukas, kuriose jiedu su Jeronimu besišypsodami pozuoja vienas kitą glausdami glėbyje, o nuotrauką lydi ir iškalbinga grotažymė #onlylove. Komentaruose galima pamatyti ir paties Jeronimo reakciją į nuotraukas – dainininkas į jas atsakė širdelės ženklo simboliais.

Praėjusiais metais su vyru, šokėju Sauliumi Skambinu išsiskyrusi Karina atsitvėrė tylos siena ir apie asmeninį gyvenimą nei skyrybų, nei vėliau ir naujų santykių temomis neatviravo.

Žmonės.lt susisiekus su K.Krysko ji ir šįkart nebuvo linkusi atvirauti apie širdyje užgimusius naujus jausmus, tačiau santykių su J.Miliumi neneigė. „Norėčiau susilaikyti nuo bet kokių komentarų šia tema“, – Žmonės.lt sakė Karina. 

Jeronimas Milius ir Karina Krysko
Jeronimas Milius ir Karina Krysko
Jeronimas Milius ir Karina Krysko
Jeronimas Milius ir Karina Krysko

Dar sausio mėnesį dainininkė socialiniame tinkle pasidalijo mįslingu įrašu, kuriame užsiminė apie artėjančius gyvenimo pokyčius.

„Jau visai greitai „rugiagėlių puokštę“ paleisiu iš savo rankų... Tikiuosi atiteks ji tam, kuris geriau ją puoselės ir rūpinsis... O aš nuo šiol ragausiu ir mėgausiuos tik savo nuostabiausia, nerealiausia, skaniausia gyvenimo „braške“! – tada rašė K.Krysko, pažymėjusi, kad 2020-aisiais jos gyvenime laukia daug malonių pokyčių.

Naujausi straipsniai