Karina Krysko ir Jeronimas Milius – apie pirmas bendras šventes, vaišes ir dovanas

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-16 11:47
Dainininkai Karina Krysko ir Jeronimas Milius papasakojo apie tai, kaip ruošiasi pirmoms bendroms savo šventėms, ką planuoja gaminti ir kokias dovanas dovanos.

Kai laidoje „Gero vakaro šou“ apie savo asmeninį gyvenimą retai kada atviraujančios poros vedėjas Justinas Jankevičius pasiteiravo, ar jie jau pasirūpino dovanomis, Karina ir Jeronimas vienbalsiai atsakė: „taip“.

Jie įvardijo ir ne visada nuotaiką pakeliančias staigmenas, o Jeronimas Milius prisipažino netikusioms dovanoms net turintis atskirą stalčių.

„Šampūnai, statulėlės, fotoalbumai... Atidarai dovaną ir supranti, ar tave myli ar ne“, kalbėjo Jeronimas. Anot jo, panašūs daiktai namuose turi jiems atskirą vietą.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Karina Krysko ir Jeronimas Milius

Tuo tarpu Karina nustebino visus pasakiusi, kad visai apsidžiaugtų dovanų gavusi itin praktiškų – pavyzdžiui, bulvių tarkavimo mašiną.

„Tikrai nesupykčiau jeigu man ją padovanotų“, –  šypsodamasi kalbėjo ji. Į klausimą, kaip renka Kalėdines dovanas, ar ilgai ieško, ji atsakė paprastai: „Galima gi tiesiog susitarti. Pasakyti, ko nori“.

 

Karina Krysko ir Jeronimas Milius
Karina Krysko ir Jeronimas Milius

Kalbėdami apie Kūčių ir Kalėdų stalą Karina ir Jeronimas teigė nemėgstantys ruošti maisto.

„Aš esu profesionalus ragautojas. Gaminimo procesas manęs visiškai nedomina. Mane domina tik rezultatas. Žinoma, galiu pagaminti, bet tiesiog nenoriu to daryti. Jei reikėtų, padaryčiau. Bet svarbiausia, kad esu pirmasis vyras, gaminęs Karinai valgyt. Taip normaliai, sočiai“, – atvirai kalbėjo Jeronimas.

Naujausi straipsniai