Karina Krysko atšventė mergvakarį: spalvingą vakarėlį suorganizavo bičiulės

„69 Danguje“ narės – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Goda Alijeva, Ingrida Martinkėnaitė ir Karina Krysko / Jūratės Deventinaitės ir Karolio Bakūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-12 15:41
Vestuvėms su muzikantu Jeronimu Miliumi besiruošiančiai dainininkei Karinai Krysko jos geriausios draugės surengė mergvakarį. „69 Danguje“ narės Ingrida Martinkėnaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva pasirūpino, kad bičiulė turėtų nepamirštamą vakarą.

Likus kelioms dienoms iki Karinos Krysko ir Jeronimo Miliaus vestuvių, mergvakario vakarėlį žinomai moteriai suorganizavo jos ilgametės draugės iš grupės „69 Danguje“.

Karinos Krysko mergvakaris
Karinos Krysko mergvakaris

Karinos Krysko laukė pasiplaukiojimas laivu, gardi vakarienė restorane ir asmeniškai jai dedikuotos romantiškos dainos. Draugės gerą nuotaiką kūrė ir specialiu aprangos kodu. Moterys dabinosi ryškius akcentus turinčiais drabužiais. Instagrame savo gerbėjus jos juokino įsijautę į dienos personažus –  linksmas paneles, kurios viena į kitą kreipiasi „knopke“.

Megvakario akimirkomis socialiniuose tinklose visos mielai dalijosi su būriu sekėjų.

Apie tai, jog Karina ir Jeronimas tuoksis pranešė vietinis Anykščių portalas anyksta.lt.

Pora vestuves kels birželio 17 dieną, Anykščių rajone.

Pasak minėto šaltinio, įsimylėjėliai tuoksis ne Anykščių koplyčioje, bet pačių išsirinktoje vietoje. Kur vyks ceremonija, Karina ir Jeronimas atskleisti nenori.

Žmonės.lt primena, jog apie sužadėtuves pora paskelbė praėjusių metų rugsėjį. Dainininkė tuomet pasidalijo fotoakimirka, kur ji buvo įamžinta liepos mėnesį, per atostogas Kroatijoje. Nuotraukoje buvo matyti Karinos ranką puošiantis sužadėtuvių žiedas, taip pat ufiksuota ir sužadėtuvių data – 2020 m. liepos 16 diena.

Minėtos kelionės akimirkas Karina Krysko savo instagrame paviešino dar 2020 m. liepą, tačiau tuo metu apie sužadėtuves neišsidavė – parodė tik dvi nuotraukas, kuriose jiedu su Jeronimu besišypsodami pozavo vienas kitą glausdami glėbyje, o nuotrauką lydėjo ir iškalbinga grotažymė #onlylove.

Naujausi straipsniai