Kardashianų klano seserys Helovino proga virto „Victoria's Secret“ angelais

Kardashianų ir Jennerių klano seserys / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsiojo Kardashianų klano seserys: Kim, Kourtney, Khloe, Kendall ir Kylie gerbėjus nustebino itin provokuojančiais Helovino kostiumais. Penkios seserys vienai nakčiai virto garsių apatinius kuriančių mados namų „Victoria's Secret“ angelais.

Nuotraukomis trečiadienio vakarą sociialinių tinklų paskyrose pasidalijo visos Kardashianų ir Jennerių klano seserys. Įdomu tai, kad šiuos kostiumus joms padovanojo patys „Victoria's Secret“ mados namai.
Kourtney Kardashian ir Kim Kardashian / Socialinių tinklų nuotr.
Kim Kardashian
„Ačiū „Victoria's Secret“, kad nakčiai atsiuntėte mums šiuos derinius ir tikrus savo sparnus. Tai – svajonės išsipildymas. Man teko pabūti „Victoria's Secret“ angelų nors nakčiai. O Kendall turėjo progą pasipraktikuoti“, – „Instagram“ rašė Kim Kardashian.


Kendall Jenner kartą jau yra dalyvavusi „Victoria's Sectret“ madų šou. Dar būdama paaugle ji yra prisipažinusi, kad žengti šiame šou – viena didžiausių jos gyvenimo svajonių. 

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.
Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

Tai – ne vieninteliai kostiumais, kuriais šiemet puošėsi Kardashianų ir Jennerių klano seserys.

Kylie Jenner su dukrele Stormi / Socialinių tinklų nuotr.

Kendall jau prieš keletą dienų dalijosi nuotraukomis, kurioje ji įkūnijo merginą iš filmo „Ostinas Pauersas“, Kylie su naujagime dukrele Stormi virto drugeliais, Khloe su dukrele True pademinstravo begalę mielų pliušinių gyvūnų kostiumų, o Kourtney vakarui virto dainininke Ariana Grande.

Kardashianų ir Jennerių klano seserų Helovino kostiumai (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau