Kardashianų-Jennerių realybės šou švenčia dešimtmetį! Štai kaip laikas (ir chirurgai) pakeitė žvaigždžių išvaizdą

Khloe, Kourtney ir Kim Kardashian 2007 metais / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugsėjį Kardashianų-Jennerių šeima švęs savo realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ dešimtmetį. 2007 metais pasirodęs šou šiandien transliuojamas 167 valstybių ir yra populiariausia „E!“ laida jau septynerius metus iš eilės. 2015-aisiais televizija pratęsė kontraktą su garsiąja šeimyna už 80 mln. JAV dolerių, bet tai tėra solidi jos valdomų pinigų dalis...

Iš viso bendras šeimos turtas vertinamas daugiau nei 400 mln. JAV dolerių. Pelną Kardashianams-Jenneriams sukrovė seserys Kourtney Kardashian (38), Kim Kardashian (36), Khloe Kardashian (33), Kendall Jenner (21) ir Kylie Jenner (20), jų motina Kris Jenner (61) ir jos buvęs vyras Bruce'as Jenneris (67, nuo 2015-ųjų žinomas kaip Caitlyn Jenner).

Kardashianų-Jennerių turtai:

  • Kim Kardashian – 150 mln. JAV dolerių
  • Caitlyn Jenner – 100 mln. JAV dolerių
  • Kris Jenner – 60 mln. JAV dolerių
  • Khloe Kardashian – 40 mln. JAV dolerių
  • Kourtney Kardashian – 35 mln. JAV dolerių
  • Kylie Jenner – 20 mln. JAV dolerių
  • Kendall Jenner – 18 mln. JAV dolerių

Milijonus šeimai sunešė ne kokie nors stebuklingi aitvarai, o Kris Jenner nuovokumas ir sugebėjimas parduoti pasauliui... save ir savo vaikus. Per realybės šou Kardashianų-Jennerių šeima sukūrė apie save legendą, kurią ir toliau sėkmingai išnaudoja: kuria drabužius, kvepalus, įdegio produktus, mobiliąsias programėles, žaidimus, net kojines. Regis, nėra tokios srities, kurioje Kardashianai-Jenneriai negalėtų sužibėti. O juk prieš prasidedant šou garsiosios seserys darbavosi savo pačių įkurtame nedideliame drabužių butike „Dash“...

Galima nekęsti Kardashianų-Jennerių, kritikuoti juos dėl talento stokos, bet privalu pripažinti, kad ši šeima – viena įtakingiausių Amerikoje.

Kardashianų-Jennerių šeima 2011 ir 2017 metais / „Hollywood Reporter“ nuotr.

Švenčiant „Keeping Up With The Kardashians“ dešimtmetį žurnalas „The Hollywood Reporter“ papuošė savo viršelį bendra šeimos nuotrauka, kurią padarė Milleris Mobley. Pastarąjį kartą visa šeima puošė šio leidinio viršelį 2011 metais.

Tuo tarpu mes peržvelkime, kaip per dešimtmetį pasikeitė pagrindinių šou žvaigždžių išvaizda.

Kris Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

KRIS JENNER

Garsiųjų seserų motina, regis, žino amžinos jaunystės paslaptį. Kris išdavė ją per vieną realybės šou seriją – tai brangiai apmokamos grožio specialistų ir chirurgų paslaugos. Moteris atskleidė, kad reguliariai susileidžia botulino ir hialurono rūgšties injekcijas, kūną dailina lazerio procedūromis, o krūtis yra pasididinusi silikono implantais.

Caitlyn Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

CAITLYN JENNER

Buvęs olimpietis Bruce'as Jenneris jau dvejus metus gyvena kaip moteris ir aplinkiniams prisistato Caitlyn vardu. Tam, kad veidas taptų moteriškesnis, Caitlyn buvo atlikta nosies pertvaros operacija, pakelti antakiai, į skruostus įdėti implantai, suleista botulino injekcijų. Šių metų sausį Caitlyn buvo atlikta lyties keitimo operacija. „Jaučiuosi ne tik puikiai, bet ir išsilaisvinusi, – atviravo C.Jenner. – Kodėl tam ryžausi? Tai tebuvo penis. Man jis neteikė jokios naudos, išskyrus tą, kad galėjau nusišlapinti miške stovėdama.“

Kourtney Kardashian / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

KOURTNEY KARDASHIAN

Didžiausi Kourtney pokyčiai – tai dirbtinio įdegio atsisakymas ir naujos krūtys. Prieš porą metų moteris atviravo, kad jai buvo atlikta rinoplastika ir padidintos krūtys.

Kim Kardashian / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

Kim Kardashian

Kim visada atvirai kalbėjo apie lazeriu pašalintus plaukelius nuo veido linijos. Realybės šou žvaigždė atskleidė net tai, kad prieš išgarsėdama šiuos plaukelius šalindavo vašku. Kim neslepia ir to, kad reguliariai susileidžia botulino ir hialurono rūgšties injekcijas, išryškindama skruostus ir paputlindama lūpas. Vis dėlto moteris griežtai neigia bet kokius gandus apie rinoplastiką ir sėdmenų implantus.

Khloe Kardashian / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

KHLOE KARDASHIAN

Per dešimtį metų Khloe atsikratė ne vieno kilogramo, bet visada neigė plastikos chirurgų įsikišimą. Vis dėlto specialistai spėja, kad jai buvo atlikta rinoplastika, įdėti sėdmenų ir krūtų implantai. Žinoma, kaip ir jos vyresnės seserys, Khloe nevengia botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijų.

Kendall Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

KENDALL JENNER

Manekenė Kendall laikoma natūraliausia iš seserų. Vis dėlto ir jai buvo atlikta nosies pertvaros operacija, injekcijomis paputlintos lūpos.

Kylie Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

KYLIE JENNER

Bene drastiškiausiai pasikeitė Kylie, tik klano jaunėlės pokyčiai mažai ką turi bendro su branda. Merginai buvo paputlintos lūpos, kai jai buvo vos 17-ka. Tokiai procedūrai būtinas raštiškas tėvų sutikimas. Taip pat kalbama, kad Kylie buvo atliktas antakių pakėlimas, sudėti sėdmenų ir krūtų implantai.

Kardashianų-Jennerių klano pokyčiai per dešimtmetį (89 nuotr.)
+83
Skaitykite daugiau