Kardashianų augintinių likimai: apleisti, perdovanoti ar net sudraskyti kojotų

Kokia Kardashianų šeimos augintinių likimai? / ViDA Press ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prie Kardashianų-Jennerių klano prisijungė du nauji nariai – tai Pomeranijos špicų veislės kalytės. Vieną jų Kim Kardashian padovanojo savo dukrai North West ketvirtojo gimtadienio proga, o kitą Kourtney Kardashian nupirko savo dukrai Penelopei.

Kalytės tokios mielos, kad neįmanoma jomis nesižavėti. Todėl nė neverta stebėtis – pamatę šuniukų nuotraukas internautai tiesiog pašėlo.

Kim Kardashian savo dukrai North padovanojo šuniuką / „Instagram“ nuotr.

Įdomu tai, kad pati Kim Kardashian vos prieš metus tikino, jog nėra didelė gyvūnų mylėtoja. Tai patvirtina ir jos ir jos šeimos augintinių likimai. Nors dauguma gyvūnėlių iki šiol laimingai gyvena pas Kardashianus-Jennerius, kai kuriems pasisekė gerokai mažiau.

Pirmuosiuose „Keeping Up with the Kardashians“ epizoduose Kim dažnai pasirodydavo su savo kalyte Bella. Maltos bišono veislės šuniukas ilgai Kardashianų namuose neužsibuvo – realybės šou žvaigždė atidavė Bellą savo bažnyčios pastoriui.

Maltos bišoną / Vida Press nuotr.

Naujus namus savo augintiniui turėjo surasti ne tik Kim, bet ir jos sesuo Khloe Kardashian. Bokseris Bernardas buvo pirmas Khloe ir Lamaro bendras šuo. Kai pora išsiskyrė, Khloe atidavė Bernardą savo bičiuliams. Milijonierė teisinosi, kad jos naujiems apartamentams taikomos griežtos taisyklės dėl gyvūnų laikymo – jie tiesiog ten draudžiami.

Khloe atidavė bokserį Bernardą savo bičiuliams / Vida Press nuotr.

Kalėdų proga Kourtney Kardashian savo sūnui Masonui padovanojo Bengalijos katę. Katiną Charli moteris atidavė nepažįstamiems žmonėms, kai gimė jos sūnus Reignas.

Katiną Charli Kourtney atidavė visai nepažįstamiems žmonėms / „Instagram“ nuotr.

2012-aisiais Kendall Jenner ir Kylie Jenner padovanojo Khloe Australų aviganį Jacksoną. Iš pradžių šuo pasirodydavo su savo šeimininke realybės šou laidose, bet vėliau dingo iš ekranų. Jacksono likimas nėra aiškus.

Kim ir Rocky (šuns likimas neaiškus), Khloe šuo Jacksonas (šuns likimas neaiškus), Kourtney katinas Charli (atiduotas nepažįstamiems žmonėms), Kim su Kylie ir jųdviejų augintiniais Bella ir Dolce (Maltos bišonas atiduotas pastoriui, o Dolce buvo sudraskytas kojoto)

Neaiškus ir Kendall Vokiečių dogo Blu likimas. Šį šunį Kendall gavo gimimo dienos proga nuo savo brolio Robo Kardashiano. Kim Kardashian savo tinklalapyje www.kimkardashianwest.com pasakojo, kad Blu tuštinosi ten, kur papuola, todėl labai erzino namiškius. Galima tik spėti, kad nedresiruotą šunį Kendall atidavė į prieglaudą.

Kendall Vokiečių dogo Blu likimas neaiškus / „Instagram“ nuotr.

Kim kartu su buvusiu vaikinu Reggie Bushu įsigijo bokserį Rocky. Po skyrybų šuns globą laimėjo Kim. Vis dėlto Rocky jau metų metus nešmėžavo nei nuotraukose, nei realybės šou epizoduose.

Kim buldogo Rocky likimas neaiškus / Vida Press nuotr.

Dar būdami susituokę Kris Jenner ir Bruce'as Jenneris (dabar Caitlyn Jenner, – Red.) įsigijo du Labradoro retriverius – Harley ir Gabbana. Prieš penkerius metus per Kalėdas Kylie ir Kendall gavo dovanų po dar vieną labradorą – Louis ir Vuitton.

Savo tinklalapyje Kim užsiminė tik apie Gabbaną. 11 metų šuo vis dar gyvas ir, regis, labai laimingas. Po Kris ir Bruce'o skyrybų šunį priglaudė Khloe.

Labradoro retriveriui Gabbanai šiuo metu 11 metų / Vida Press nuotr.

Bene liūdniausias likimas ištiko Čihuahua veislės šuniuką Dolce. Kim augintinis tragiškai žuvo – jį sudraskė kojotas.

Kai Kim pradėjo susitikinėti su dabartiniu savo vyru Kanye Westu, reperis jai padovanojo baltą katytę, kurią Kim pavadino Mercy. Katė ilgai nešmėžavo Kim instagrame – žvaigždė atidavė gyvūną sesers asistentei. Po kelių mėnesių pasiligojęs katinas mirė.

Katę Mercy Kim atidavė sesers asistentei / Vida Press nuotr.

Kardashianų-Jennerių klano seserys be šunų ir katinų turėjo ir mažiau įprastų augintinių. Jos namie augino triušiukus ir net povą, vardu Piteris Penas.

„Jis tebegyvena senajame name kartu su naujais šeimininkais“, – povo likimą papasakojo Kim.

Povas Piteris Penas tebegyvena senajame name kartu su naujais šeimininkais / „Instagram“ nuotr.

Daugiausiai gyvūnų turi ir prižiūri aštuoniolikmetė Kylie. Ji augina Greihaundų veislės šunis Normaną, Bambi ir Sophia, triušį Bruce'ą, Čihuahua veislės šuniuką Peño, taksą Ernie ir mišrūną Penny.

Kylie su savo šuneliu Penny / „Instagram“ nuotr.

Skaitykite daugiau