Karantino nesilaikymu apkaltinta Katažina Zvonkuvienė: „Kartais paprasti dalykai virsta kone nusikaltimais“

Katažina Zvonkuvienė/Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-25 16:11
Antradienį socialiniuose tinkluose pasirodė nuotrauka, kurioje dainininkė Katažina Zvonkuvienė užfiksuota išeinanti, neva, iš per karantiną nelegaliai veikiančio grožio salono. Internete iš karto pasipylė daugybė komentarų ir kaltinimų dėl neatsakingo žinomos moters elgesio.

Praėjus kiek daugiau nei parai po pasirodžiusių nuotraukų, šią situaciją viešai pakomentavo ir pati Katažina.

Anot jos, į kosmetologinio kabineto patalpas ji vyko ieškodama pagalbos. 

„Vakar buvo labai „įdomi“ diena... Ilgai svarsčiau, ar iš viso reaguoti į visa tai ir rašyti šią žinutę.

Nuslūgus emocijoms, nusprendžiau, kad visgi būtų nesąžininga, jei tokiais primityviais būdais būtų klaidinami žmonės.

Pasirodo, paskambinti draugei, pabrėžiu – DRAUGEI ir nuvažiuoti pas ją į kabinetą pasiimti priemonių nuo kankinamos jau beveik savaitę žiaurios alergijos – negalima! Geriau trintis po vaistines, gal dar nuvažiuoti į kokias klinikas pasitikrinti, ten juk tikrai mažiau rizikos pasigauti COVID-19. Bet va sėdi simpatiški kaimynai, kurie smagiai leidžia sau laiką. Rašo skundus, fotografuoja ateinančius žmones (net nepasidomėję kas jie, gal sesuo, draugė, buhalterė...) siunčia įvairias tarnybas, patikras žmogui, kuris TIESIOG TVARKOSI SAVO KABINETĄ. Valo dulkes, šluosto grindis, kaip ir mes visi šiuo metu turintys laisvo laiko į valias. (Galu gale pagal įstatymą niekas nedraudžia būti savo patalpoje).

Katažina Zvonkuvienė
Katažina Zvonkuvienė

O tada... Tadaaam! Ateina ji – Katažina! Štai kaip pasisekė! Visiems pasisekė! Užmėtykime dabar jas abi akmenimis! Nenaudėlės, juk karantinas, o jos čia gražinasi! Žurnalistų fotografas jau čia pat, kaip smagu – papuolė! Paskambina portalo žurnalistė – pakomentuoju, papasakoju viską nuoširdžiai, kaip iš tikrųjų ir buvo, juk neturiu ką slėpti. Dar net nenutuokiau kas manęs laukia...

Sveikinu – jums pavyko! Skandalas! Jeigu bandote būti objektyvūs, turėtumėte remtis ne vien „kaimynų“ skundais, o pasigilinti ir išnagrinėti situaciją iš esmės. Pavyzdžiui, paskambintumėte į tariamą grožio saloną (nors tai net nėra grožio salonas, o kosmetologijos kabinetas, kuriame mano draugė pati viena) ir pabandytumėte užsirašyti procedūrai, patikrintumėte, ar priims... Bet kam?! Juk galima paprasčiau! Skandalas!
Žmonės – jūs ką?! Rimtai?!

Galvojate, kad sėdėjimui namie su chalatu aš dar vaikštau po salonus pasigražinti?

Bet baisiausia netgi ne tai. Baisiausia, kad žmonės pila purvą ir daro išvadas net nepasivarginę pasidomėti, kaip iš tikrųjų viskas buvo, galų gale įdėmiai perskaityti straipsnį, o ne vien antraštę. Šiandien abi su drauge jaučiamės lyg būtumėme didžiausios nusikaltėlės, nors NIEKO BLOGO NEPADARĖME! Štai ir „smagioji“ žinomumo pusė.
O ką darytumėte Jūs mano vietoje?... Būkite budrūs, kartais paprasti dalykai virsta kone nusikaltimais.

Žodžiu, gavau gerą gyvenimo pamoką!

Ačiū tiems, kas šiandien parašėte ir palaikėte. Nebuvo lengva vakar atlaikyti visą spaudimą. Šiandien jaučiuosi žymiai geriau. Apkabinau savo vaikus, nubraukiau ašarą ir gyvenu toliau. Svarbiausia, ką turiu – šalia! Duok Dieve, kad būtume visi sveiki gyvi“, – socialiniame tinkle rašė K. Zvonkuvienė.

Primename, kad karantino laikotarpiu jokios grožio paslaugas teikiančios vietos savo veiklos vykdyti negali. 

Naujausi straipsniai