Karantino metu gimsta unikalios idėjos: studentai surengė virtualų muzikos festivalį vonioje

Festivalio „Atlantida vonioje“ akimirkos/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 14-ą dieną, ketvirtadienį, įvykęs virtualus muzikos festivalis „Atlantida vonioje“ pritraukė kelis tūkstančius žiūrovų – tiesioginės transliacijos metu pasirodė būrys jaunųjų alternatyviosios muzikos kūrėjų.

Kol masiniai susibūrimai nėra galimi, meno ir muzikos renginiai prisitaiko ir keičia savo formatą. Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, VGTU Kūrybinių industrijų fakultetui priklausančiam Tiškevičių rūmų kiemelyje, turėjęs įvykti šiuolaikinio meno ir muzikos festivalis „Atlantida 2020” šiais metais persikėlė į virtualią erdvę arba tiksliau – vonią.

Festivalio „Atlantida vonioje“ akimirkos/Organizatorių nuotr.

„Atlantida vonioje“ internetiniame festivalyje atlikėjai savo muzika dalijosi iš vonios kambario ar net nuo ežero kranto. Renginys, kurio tikslas ne tik laisva forma supažindinti visuomenę su jaunaisiais kūrėjais, tačiau ir praskaidrinti žmonių, besidominčių muzika bei aktyviai lankančių įvairius kultūrinius renginius, kasdienybę karantino metu, pritraukė daugiau nei keturis tūkstančius žiūrovų. Transliacija vyko „Festivalis Atlantida“ Facebook puslapyje.

Festivalio „Atlantida vonioje“ akimirkos/Organizatorių nuotr.

Virtualiame festivalyje pasirodė nuotaikingus pasirodymus paruošę 2019 metų muzikos inkubatoriaus „Novus“, antrosios vietos laimėtojai „John’s Shower band“, neseniai savo pirmąjį albumą „Bitės skrydis“ pristačiusi Elzė Urbietytė. Taip pat įspūdingą pasirodymą ant ežero kranto leidžiantis saulei surengė Tamsta grupių konkurso „Garažas’20“ pusfinalio dalyviai „Kieno Mishke Kankorezhiai“ bei kiti jaunieji alternatyvios muzikos kūrėjai: Fluvial, Gabija Petrauskaitė, grupė „SynthEtika”.

Šių metų festivalio programą papildė ir valandos trukmės elektroninės muzikos kūrėjų pasirodymai  – specialiai „Atlantida vonioje“ skirtus pasirodymus paruošė DJ duetas Kessini ir Su Prieskoniais bei DJ Darktaras.

Festivalio „Atlantida vonioje“ akimirkos/Organizatorių nuotr.

Prieš prasidedant festivalio muzikiniai daliai žiūrovai „online“ paskaitoje „Tarpkultūrinės verslo patirtys kūrybinių industrijų srityje“ galėjo ne tik išgirsti žurnalisto Orijaus Gasanovo, maisto tinklaraštininkės Urtės Mikelevičiūtės ir „nowJapan“ renginio organizatoriaus Sergej Grigorjev pranešimus apie jų patirtis tarpkultūriniame verslo sektoriuje, bet ir dalyvauti diskusijoje.

 

Temos:
Skaitykite daugiau