Karantino metu Eugenijus Chrebtovas dovanos virtualius koncertus

Eugenijus Chrebtovas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-10 12:15
Dainininkas Eugenijus Chrebtovas karantino išbandymus pasitinka kūrybiškai. Kadangi vėl užsidarė visos kultūrinės pramogos ir atšaukti renginiai solistas nusprendė visus pakviesti į koncertą savo namuose, tačiau šį kartą virtualiai.

Per pirmąjį karantiną E.Chrebtovas naujai prikėlė dainą „Šaukiu aš tautą“ ir sukūrė jai vaizdo kilpą. Tas ramybės laikas įkvėpė atlikėją  taip pat  pagalvoti apie savo kūrybos planus, taip jis pradėjo kurti autorinę programą. Neseniai E.Chrebtovas pristatė ir pirmą programos dainą „Kai žodžių nebėra“, kuri susilaukė ir daug klausytojų simpatijų.

„Antras karantinas manau gali būti sunkesnis mums visiems, tačiau reikia ieškoti pozityvumo. Nors koncertų salės užsidarė, man kaip ir kitiems atlikėjams reikia scenos ir bendravimo su publika. Todėl sugalvojau, kad jei publika negali ateiti pas mane, aš keliausiu pas ją ir bent jau taip galėsiu padovanoti geras emocijas, nes tikiu, kad muzika mums suteikia daugiau šviesos“, – sako solistas E.Chrebtovas.

Eugenijus Chrebtovas „Lietuvos balso“ scenoje/ Asmeninio albumo nuotr.
Eugenijus Chrebtovas „Lietuvos balso“ scenoje/ Asmeninio albumo nuotr.

Solitas planuoja kiekvieną karantino ketvirtadienį 19 val. iš namų svetainės tiesiogiai transliuoti koncertus savo „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose. Kiekvienas koncertas turės vis kitą temą. Pirmasis pasirodymas laukia jau lapkričio 12 d., kurio metu skambės itališka programa. Vakaro metu E.Chrebtovui akompanuos kolega iš Italijos ir muzikos garsais bandys visus nuskraidinti į Neapolį.

„Tikiuosi, kad šis karantinas padės stabilizuoti situaciją ir bus trumpesnis. Tačiau kartais ir trumpas laikas labai pailgsta, o ypatingai, kai dienos nebe tokios ilgos. Dabar reikia apriboti savo judėjimą, bet  šiuo metu saugiausia keliauti per skonius, knygas, vaizdus ir muziką. Todėl kiekvienos savaitės ketvirtadienį grosime skirtingas muzikines keliones: nuo prancūziškų šansonų iki sakralinių ar šventinių dainų“, – apie virtualių koncertų planus pasakoja E.Chrebtovas.

Pasak solisto, šiame laike daug nestabilumo ir nežinios, todėl jis kviečia visus pagalvoti, kaip kiekvienas sau galime praskaidrinti kasdienybę bei palaikyti savo artimus žmones.

Eugenijus Chrebtovas
Eugenijus Chrebtovas

Naujausi straipsniai