Karantino metu dvynių susilaukusios Deimantės istorija: „Kaip per filmą „Liūtas karalius“ pakėliau ir rodžiau vyrui vaikus“

Deimantės ir Jono istorija/„Razauskai Media“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-29 10:40
#GyvenimasKarantine kūrinių ciklą pristatantys fotografai Akvilė ir Tomas Razauskai dalijasi pasakojimu apie jauną šeimą, karantino metu susilaukusią dvynių.

„Kol kas, man asmeniškai, tai yra pati jautriausia istorija. Paliečianti iki pat širdies gelmių. Niekada nesusimąstydavau, kokie laimingi esame, kad medicina ir požiūris į būsimą mamą tiek daug pasikeitęs nuo tada, kai gimdydavo mūsų mamos. Visi buvome pratę prie tų sovietinių laikų gimdymų, atrodė, normalu. Žinau, jog ir dabar yra tokių, kurie tikrai nesupranta to būtinumo gimdyme dalyvauti vyrams.

Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad niekas taip stipriai neatstoja saugumo jausmo kaip vyro būvimas šalia“, – sako menininikė Akvilė Razauskienė, pristatydama Deimantės ir Jono istoriją. 

 

Deimantės ir Jono istorija/„Razauskai Media“ nuotr.
Deimantės ir Jono istorija/„Razauskai Media“ nuotr.

Jaunai porai teko nelengvas išbandymas – susilaukti dvynių karantino sąlygomis.

„Man tai buvo pirmasis gimdymas, du vaikučiai. Kankino mintys, o kaip su jais elgtis? Ką daryti su naujagimiais? 

Kitą dieną po gimdymo vyras iš pat ryto atskubėjo prie lango, o aš kaip sovietiniais laikais arba kaip per filmą „Liūtas karalius“ pakėliau ir parodžiau vieną ir kitą vaiką. Tuo pačiu tai buvo ir viena jautriausių akimirkų, kuomet tikrai buvo liūdna, kad vyras negali būti šalia ir jų pakelti ir apkabinti“, – sako dviejų berniukų mama tapusi Deimantė.

Žiūrėkite visą pasakojimą:

Naujausi straipsniai