Karantino iššūkiai I.Kazlauskaitei: sunkiai susirgo, neteko darbo ir išsiskyrė su mylimuoju

Ingrida Kazlauskaitė / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Ingrida Kazlauskė savo naujuose namuose, kuriems taupė ištisus ketverius metus, skaičiuoja jau trečius metus, tačiau kartu pripažįsta, kad iki galo jų dar neįsirengė. Planus sustabdė ne tik asmeninio gyvenimo nesėkmės, tačiau ir sunki liga bei darbo netektis.

Laidoje „Kasdienybės herojai“ žinoma dainininkė papasakos, kad yra tokia smulkmeniška, jog kiekvieną namų kampą kuria su dideliu dėmesiu ir meile – visi namuose esantys baldai kurti specialiai jai Lietuvos meistrų, todėl kai kurių grožybių tenka laukti ir pusmetį. 

Prieš interviu Ingrida taip pat mielai apsivelka puošnius drabužius – seniai bebuvo jiems tinkama proga. Šiandien ji jau gali su šypsena kalbėti apie neseniai išgyventą etapą, kuomet išsiskyrė su buvusiu savo mylimuoju bei susirgo itin sunkia COVID–19 forma. Ingrida teigia iki šiol jaučianti klastingos ligos padarinius. Galiausiai ištisą mėnesį sirgusi ir sugrįžusi į darbą ji sužinojo, kad yra atleidžiama.

„Aš sužinojau, kad tiesiog netenku darbo“, –  laidoje „Kasdienybės herojai“ prisipažino moteris.

Ingrida Kazlauskaitė / L.Kondratės ir G.Labutytės nuotr.

37-erių Ingrida patikina, kad jai pandemija buvo itin sunkus periodas. „Sirgti gyvenant vienai – ne tik nelengva, bet net ir neramu, kai situacija labai blogėja“, – patikina žinoma moteris. 

Aktyviai ir vietoje nenustygstančiai Ingridai tapo sunku susitaikyti, kad dabar gyvenime prasidėjo kur kas ramesnis periodas bei teks pailsėti ne tik nuo koncertų, bet ir darbo biure.  

I.Kazlauskaitė sako, jog jai teko išgirsti ir ne vieną skaudžią repliką apie tai, kad jai nesiseka meilėje, nes dar neturi mylimo vyro ir pulkelio vaikų. Tačiau žinoma moteris patikina, kad kai esi vyresnė, ne taip ir lengva rasti išties gerą vyrą, nes Lietuvoje jie neva yra išlepę.

„Tikrai nevyksta karas. Vyrams nereikia palikti merginos, kuri jiems suvirpino širdį ir bijoti, kad kol jis kovos už savo šalį, ją kažkas pačiups “, – įsitikinusi laidos herojė.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21:30 val.  

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau