Karantinas sustabdė aktorės J.Zinkevičiūtės darbus, bet ne aistrą: pasinėrė į naujus pomėgius

Justė Zinkevičiūtė / Ingos Deksnės nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-16 14:01
Žinoma Lietuvos teatro, televizijos ir kino aktorė, knygos „Puodelis kavos prie jūros“ autorė Justė Zinkevičiūtė neslepia liūdesio, jog dėl pandemijos teko atšaukti repetuotus spektaklius ir kuriam laikui sustabdyti aktorystę. Tačiau moteris karantino dienas praskaidrina užsiimdama mėgstama veikla – apie savo naują aistrą bei tai, kaip sekasi rašyti antrąją knygą, ji papasakos TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.

Laidoje Justė Zinkevičiūtė atviraus, kad karantino laikotarpis – itin sudėtingas meno ir kultūros atstovams, mat darbai, spektakliai ir renginiai sustoję jau daugiau nei pusmetį. Tačiau Justė laisvą laiką išnaudoja itin kūrybiškai. Pasirodo, viena iš jos naujai atrastų aistrų – maisto gaminimas. Taip pat laisvą laiką ji skiria ir antrajai savo knygai.

„Norisi vis įdomesnio maisto paragauti, o kai restoranai šiuo metu yra uždaryti, esu priversta gaminti pati. Labai mėgstu picas, makaronus, dievinu ir jūros gėrybes bei jautieną. Mano firminis patiekalas – lazanija, tačiau kai ją visą suvalgau, tenka bėgti krosus miškais“, – laidoje juokaus Justė.

Justė Zinkevičiūtė / „Tomas foto“ nuotr.
Justė Zinkevičiūtė / „Tomas foto“ nuotr.

Nidoje gyvenanti aktorė tvirtina, kad jūra visada buvo jos didžiausias įkvėpimo šaltinis. Būtent jos įkvėpta Justė sukūrė ir moteriška filosofija paremtą prekės ženklą „Pasimatuok jūrą“, kuriame drąsiai realizuoja visas savo kūrybines mintis.

„Teatrai yra uždaryti, darbai yra sustoję, bet aš turiu savo projektą – moterišką filosofiją „Pasimatuok jūrą“. Tai mano antra asmeninė scena, kalbanti apie vidinį moters grožį ir kurianti apie išorinį“, – laidoje pasakos aktorė.

Prieš keletą metų Justė visas savo galvoje tūnančias mintis sudėjo į puslapius ir išleido gerbėjų dėmesį lengvai pelniusią knygą „Puodelis kavos prie jūros“. Tačiau tuo kūrybinis procesas nesustojo – aktorė toliau aktyviai užsiima rašymu ir jau šiemet žada pristatyti naujienas.

Justė Zinkevičiūtė / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Justė Zinkevičiūtė / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Artimi žmonės sako, kad esu skūpa, nes neparašau knygos, jeigu siuvu drabužius – tai mažais kiekiais. Dažnai manęs klausia, ar man gaila pasiūti daugiau. Negaila, aš tik noriu maksimalios kokybės. Be to, aš jaučiuosi atsakinga už tas moteris, kurios dėvės mano rūbus ar skaitys mano knygą. Noriu, jog jos gautų daug įkvėpimo. Bet pažadu, kad šiemet sulauksite mano antrosios knygos“, – laidoje pasakos Justė.

„Virtuvės istorijos“ – šį šeštadienį, 8:30 val. per TV3 televiziją.

Naujausi straipsniai