Karantinas ir grožio sektorius: verslininkei Justinai Uždavinytei teko nusivalyti ašaras ir kibti į darbus

Justinos Uždavinytės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-04 17:30
Menininkai Akvilė ir Tomas Razauskai vos prasidėjus karantinui ėmėsi bendro projekto. Jie pažvelgė į šių dienų aktualijas iš labai arti. Kaip pasaulinė pandemija pakeitė mūsų gyvenimus?

„Kai pradėjome projektą #GyvenimasKarantine, pirma mintis buvo kuo greičiau pakalbinti švietimo, maisto, grožio paslaugų, pramogų verslo atstovus. Nes juk jie nukentėjo iškart, stipriausiai ir tiesiogiai. Jų išgyvenimai tuo metu atrodė jautriausi. Tik paskelbus karantiną, jau kitą dieną turėjo būti užvertos jų įstaigų durys. Šįkart noriu pristatyti grožio sferos atstovę, Pink me Up studijos įkūrėją Justiną Uždavinytę. Kai karantinas švelnėja, manau, ir nuotaikos visų grožio sferos specialisčių gerėja“, – pristato savo projekto heroję Akvilė Razauskienė. 

View this post on Instagram

Šiandien yra vaikų diena 💜⠀ ⠀ Ir šiandien noriu pakalbėti apie kiekvieną iš mūsų, nors ir galvojat, kad tai ne Jūsų diena. Kai prieš kažkiek laiko išgirdau, kad kiekvienas mes viduje turime mažąjį vaiką, atrodė kiek juokingai, kol į tai neįsigilinau. 🙊⠀ ⠀ Kas tai yra iš tiesų ❓⠀ Taip įvardinamas 'personažas', kuris atskleidžia mūsų tikruosius poreikius ir norus.⠀ ⠀ Įsivaizduokite, dirbate ir užsimanote ledų. Būdami suaugę mes dažnai sakome 'Ledų? Darbo metu? Visai išprotėjau!'. Bet kodėl gi ne? Ar tikrai negalime vietoj 10min kavos pertraukėlės nubėgti į parduotuvę ir nusipirkti ledų? 😍⠀ ⠀ Kartais galvojame, kaip norime močiutės ar mamos apkabinimo. Bet mes gi suaugę, kas per norai! 🙉⠀ ⠀ Kartais galvojame, kaip norėtume tiesiog nieko neveikti vieną dieną ir patapti ponais, kurie gauna į lovą keptų blynų ir kavos. Bet juk mes turime vaikus ir mes turime būti šiame vaidmeny.🤷‍♀️⠀ ⠀ O kartais tiesiog norime išeiti su drauge į miestą ir visiškai atsipalaiduoti, bet statome save į rėmus.🙊⠀ ⠀ Nedarykite to! Proto ribos visada turi būti (na, iš susirinkimo neišbėgsime iki kavinės, nes užsimanėme pietų), bet neribokite savęs ten, kur tikrai įmanoma tai padaryti, kur apribojame tik savo įsitikinimais.⠀ ⠀ Patenkinę savo poreikius, kurie kartais tokie paprasti, kurie išlenda per tą tokį lyg mažo vaiko norą, mes tapsime laimingesniais! O tada ir aplinka bus laimingesnė! Patikėkit 💜⠀ ⠀ Linkėjimai 💋⠀ ⠀ P. S. Siūlau šiandien sąmoningai patenkinti bent vieną savo poreikį, kuriam lyg iš įpročio norime pasakyti 'ne'. Pabandom? O jei taip į savaitę po kartą? 😍

A post shared by Justina | Beauty Salons (@justinauzdavinyte) on

Fotografė pasakoja, kad dar prieš išsiųsdama Justinai klausimus, šiek tiek abejojo. Juk verslas sustojo dviem mėnesiams ir grožio specialistų tarpe stigo įkvėpimo, buvo net šiek tiek nedrąsų juos kalbinti.

„Netrukus, stebint Justiną, supratau, kad jos istorija – įdomi. Justina daug naujienų transliavo savo instagramo paskyroje,  dalijosi patarimais, skirtais tiek paprastoms merginoms, tiek žmonėms, turintiems nuosavą verslą. Juk tie, kas per karantiną nesustoja veikti, kad padėtų kitiems, tikiu, įgauna dar daugiau įgūdžių“, – sako A. Razauskienė. 

Justinos Uždavinytės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.
Justinos Uždavinytės #GyvenimasKarantine/„Razauskai Photography“ nuotr.

Pati Justina Uždavinytė pasakoja, jog po truputį grįžtant į darbus, ją džiugina kiekviena akimirka.

„Iš naujo tūkstantį kartų įsimylėjau jau senai mylėtą savo veiklą. Atrodo, kažkoks išganymas, kai gali dirbti. Džiaugiuosi, kiekviena kliente, gera grįžti prie gyvo bendravimo ir netgi pastebėjau, kad žmonės pasikeitė. Jie pradėjo labiau viską vertinti, tapo nuoširdesni, dažniau dalija komplimentus. Tai – pats geriausias dalykas. Siūlyčiau kiekvienam pamatyti šios nedėkingos situacijos pliusus, kad ir kaip keistai nuskambėtų.“

Moteris neslepia, jog per karantino laiką išgyveno visas stadijas – nuo ašarų iki visiško pakylėjimo.

„Visada buvau labai pozityvi, tad sėdėti ir liūdėti man atrodė neįprasta. Iš pradžių jaučiau didelį sresą dėl nešamos atsakomybės prieš darbuotojus“, – atvirauja verslininkė.

Visa Justinos istorija – filmuke apie pasikeitusią jos gyvenimo tėkmę.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai