Karantinas griauna Mariaus Jampolskio ir Gintarės Karaliūnaitės planus dėl nekilnojamojo turto

Gintarė Karaliūnaitė ir Marius Jampolskis/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš karantiną aktorius Marius Jampolskis Vilniuje nusipirko kotedžą – anksčiau aktorius gyveno už Vilniaus ir jam buvo per toli važinėti į darbus. Plikom sienom pirktą kotedžą Mariui reikia įsirenginėti dabar, kai siaučia koronavirusas ir neliko pajamų.

„Mums nepasisekė, kad tokiu laiku įsirenginėjam savo naują būstą. Tie, kas yra darę tokio tipo remontus, puikiai žino, kad turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris ir darytų remontą, ir turėtų tuo pat metu susikaupęs juodai dienai“, –  laidoje KK2 pasakoja Marius Jampolskis.  

Visas santaupas Marius sukišo į naują namą, todėl dabar turi nemažai problemų, pavyzdžiui, paskambina meistrai ir sako: virtuvė pagaminta, sumokėk. O pinigų nelabai yra.

„Sakau, gal reikėtų įšaldyti. Bet tada sandėliavimo kaštai, delspinigiai, viskas pagal anksčiau pasirašytą sutartį“, – apie padėtį be išeities pasakoja Marius.

O pinigų nedaugėja, nes pagrindinis M. Jampolskio uždarbis – koncertai ir pasirodymai – uždaryti neribotam laikui. Karantiną Jampolskiai sako ištvers dar mėnesį, iš santaupų. Jei korona tęsis, Marius eis dirbti.

Marius Jampolskis/ Organizatorių nuotr.

Kita scenos žvaigždė, Gintarė Karaliūnaitė, laikosi geriau. Dainininkė jau kuris laikas turi pragyvenimo šaltinį nesusijusį su scena – gamina kremus.

„Mano poreikiai niekada nebuvo labai didžiuliai, aš juos esu seniai jau susimažinusi pagal savo gyvenimo galimybes, sena mašina važinėju, man nereikalingi labai brangūs daiktai, todėl streso nepatyriau“, – pasakoja Gintarė.

Gintarė Karaliūnaitė / Ingridos Taparauskaitės nuotr.

Tačiau per pandemiją dainininkė irgi patyrė nuostolių – moteris pardavinėja namą ir dėl jo kaina nukrito.

„Stiprokai, stiprokai, manau, apie 15 tūkst. eurų bus. Bet ką darysi, jeigu kris nekilnojamo turto kainos, aš pigiau parduosiu, pigiau nupirksiu, reikia mąstyt protingai ir nepanikuoti“, – laidoje kalba G. Karaliūnaitė, kuri patikina, kad nori atsikratyti paskolų, todėl namą, kad ir už pigiau, vis tiek parduos.

Visas pokalbis – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. LNK laidoje KK2.

Skaitykite daugiau