Karališkųjų vestuvių mažieji svečiai nebuvo nekalti angelėliai

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Karališkosios vestuvės, kuomet aukso žiedus sumainė princas Harry (33) ir Meghan Markle (36), įvyko lygiai prieš savaitę. Per šį laikotarpį buvo paskelbta daug intriguojančių detalių: nuo jaunavedžių išlaidų ir gautų dovanų iki uždaro vakarėlio linksmybių.

Dabar vis garsiau kalbama ir apie mažųjų vestuvių dalyvių išdaigas. Nors ceremonijos metu visos gėlių mergaitės ir pažai elgėsi tiesiog nepriekaištingai, per vestuvių repeticiją vaikai kaip reikiant išbandė jaunavedžių kantrybę.

Pranešama, kad vaikai taip išdykavo, jog suaugusieji nuleido rankas. Jiems neliko nieko kito, kaip tik pakartoti vestuvių repeticiją. Jaunavedžiai taip bijojo vaikų išdaigų svarbiąją dieną, kad paprašė Kembridžo hercogienės Catherine nenuleisti nuo jų akių.

Pasirodo, hercogienė Catherine į Šv. Jurgio koplyčią su vaikais atvyko ne todėl, kad taip norėjo. Jiems paprasčiausiai nesisekė suvaldyti mažųjų išdaigininkų. Vis dėlto žmonių gausa ir ceremonijos rimtis paveikė vaikus geriau nei tėvų barimasis – šventės metu jie elgėsi pavyzdingai.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Per karališkąsias princo Harry ir Meghan Markle vestuves princas George'as (4) su princese Charlotte (3) ir būriu kitų vaikų atliko oficialias pažų ir gėlių mergaičių pareigas. Priešingai nei per princo Williamo ir Catherine vestuves, šįkart svarbios pareigos buvo suteiktos ne tik kilmingiems vaikams.

Šįkart prie procesijos prisijungė princo Harry krikštadukros Florence van Cutsem (3) ir Zalie Warren (2), Meghan krikštadukros Remi Litt (6) ir Rylan Litt (7), princo Harry krikštasūnis Jasperas Dyeris (6) ir Meghan geriausios draugės Jessicos Mulroney dukrytę Ivy (4) bei septynmečiai dvynukai Brianas ir Johnas.

Vienas iš dvynių tapo tikra vestuvių sensacija – vos įžengęs į šventovę jis negalėjo nuslėpti nuostabos.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirka / Stop kadras

Princas išdaigininkas

Ši istorija daugeliui priminė prieš metus vykusias Catherine sesers Pippos Middleton vestuves. Tąsyk hercogienė taip pat prižvelgė mažuosius neklaužadas ir net buvo užfiksuota bažnyčios tarpduryje auklėjanti princą George'ą.

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.

Tai nebuvo vienintelis kartas per Pippos vestuves, kai mažasis princas bandė motinos kantrybę. Pasibaigus ceremonijai princas George'as atsiskyrė nuo visų vaikų ir užmynė ant nuotakos suknelės šleifo. Nors bažnyčioje Catherine susitvardė ir tik patraukė berniuką nuo suknelės, vos tik visi išėjo į lauką, mažasis princas gavo pylos, po kurios riedėjo karčios George'o ašaros.

Skaitykite daugiau