Karališkosiose vestuvėse – pirmoji princo Harry meilė

Chelsy Davy / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 12:46
Šeštadienį pasaulis švenčia karališkąsias vestuves – tuokiasi Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36).

Jų meilė – tarytum gražios pasakos išsipildymas. Ilgus metus princas Harry buvo laikomas nesusitupėjusiu ir nesubrendusiu, tačiau pažintis su Meghan jį pakeitė. Tad šiandien milijonai žmonių švenčia ilgai lauktas princo Harry vestuves.

Jose dalyvauja ir buvusi ilgametė princo širdies draugė Chelsy Davy. Įdomu tai, kad tiek jai, tiek aktorei Cressidai Bonas (ji taip pat pakviesta į šventę) lažybininkai pranašavo sužadėtuves su princu Harry. Po skyrybų aristokratas išlaikė šiltą ryšį su šiomis damomis, todėl jos pateko į tą laimingųjų sąrašą, kurie buvo pakviesti į jungtuvių ceremoniją.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Chelsy – pirmoji vieša princo Harry meilė. Jiedu susitikinėjo šešerius metus, daugelis pranašavo, kad Chelsy taps karališkosios šeimos nare. Tačiau Chelsy nenorėjo būti princese. Griežtos karališkosios šeimos taisyklės išgąsdino ir Cressidą, su kuria princas susitikinėjo dvejus metus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, vakare vyksiančioje puotoje nė viena iš jų nedalyvaus.

Devintą valandą vakaro Lietuvos laiku jaunavedžiai pasirodys princo Charleso dovanojamoje privačioje vestuvių puotoje Frogmoro rezidencijoje. Į šią iškilmių dalį pakviesti tik patys artimiausi jaunavedžių bičiuliai. Jų – maždaug 200.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai