Karališkosios šeimos atstovai susitiks su Donaldu Trumpu: Meghan Markle susitikime nedalyvaus

Princas Williamas, Kate Middleton, princas Harry, Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-28 09:26
Amerikos prezidentas Donaldas Trumpas birželio 3-ąją žada apsilankyti Jungtinėje Karalystėje. Prezidentą kartu su žmona Melania susitikimui pakvietė ir Anglijos Karalienė Elizabeth II.
Princas Harry, princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton taip pat žada dalyvauti oficialiame susitikime, tačiau neseniai pirmagimio Archie susilaukusi Meghan Markle su JAV vadovu susitikti nežada. 
Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.

M. Markle ne kartą viešai yra pareiškusi, kad D. Trumpo ir jo vykdomos politikos ji nepalaiko. Dar prieš tampamt karališkosios šeimos nare Meghan savo palaikumą buvo išreiškusi demokratų partijos kandidatei į prezidentus Hilary Clinton. 2016-aiais vykusiuose Amerikos prezidento rinkimuose ji skatino savo gerbėjus balsuoti būtent už šią kandidatę.

„Už Hillary aš balsuoju tikrai ne todėl, kad ji yra moteris. Trumpas lengvai leido mums suprasti kokį pasaulį jis įsivaizduoja. Aš jo nepalaikau. Trumpas skaldo savo balsuotojus. Pagalvokite apie moteris? Manau, kad 2012-aisiais respublikonų partija neteko daugelio moterų balsų. D. Trumpas savo pareiškimais turėtų atimti dar didelę dalį jų“, – yra sakiusi M. Markle. 

Naujausi straipsniai