Karališkoji šventė tęsiasi: svečiai nepaiso draudimų ir dalijasi išskirtinėmis akimirkomis

Princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvių svečiai
Šaltinis: Žmonės
AA

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės tęsiasi visą savaitgalį. Garsūs svečiai dalijasi gražiausiomis akimirkomis iš šventės. Oficialioje dalyje galima buvo sutikti ir lietuvę Modestą Vžesniauskaitę. Su savo vyru, milijardieriumi Johnu Caudwellu jie į šventę vyko su straigtasparniu.

Tiesa, kitoje šventės dalyje, besitęsusioje visą savaitgalį, lietuvė Modesta Vžesniauskaitė nedalyvavo.

31-erių Ellie Goulding, kuri laikėsi susikibusi už rankų su savo sužadėtiniu Casparu Joplingu visos ceremonijos metu penktadienį, pradėjo savo pasirodymą šeštadienio vakarėlyje Vindzoro karališkojoje ložėje. Moteris svečius pamalonino garsiausiais savo kūriniais.

Robbie Williamsas, kuris publiką užkūrinėjo vakarykščiame renginyje, antrojo vakarėlio metu dėvėjo siuvinėtą švarkelį, o jo žmona Ayda – tamsiai žalią kombinezoną. Būtent ji savo socialiniame tinkle paviešino akimirkas iš pasiruošimo šventei.

Humoristas Jackas Whitehallas taip pat pasidalijo kadrais iš šventės, kaip ir daugelis kitų šventės dalyvių, kurie nepaisė draudimo viešinti vakarėlio akimirkas socialiniuose tinkluose.

Irene Forte savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje su kitomis šventės dalyvėmis – Saloni Lodha ir Marissa Montgomery – sukosi karuselėje. Hayley Bloomingdale ir Olympia Greece taip pat pasidalino su savo sekėjais ištraukomis iš žaismingosios karuselės.

View this post on Instagram

??SUPER Saloni ??

A post shared by Irene Forte (@ireneforte) on

View this post on Instagram

??Friday’s best ??

A post shared by Irene Forte (@ireneforte) on

Kate Moss su savo dukra Lila, taip pat Demi Moore bei Liv Tyler buvo vienos iš tų viešnių, kurios keitė savo aprangą šventės metu.

Realybės šou „Made In Chelsea“ žvaigždė Ollie Proudlockas, kuris dalyvavo vakarėlyje su savo sužadėtine Emma Louise Connolly, dėvėjo šaliką, kuriame buvo išausti princesės Eugenie bei jos naujojo vyro Jacko veidai.

Svečiai linksminosi ilgai – dar 1 val. Nakties Zoe De Givenchy pasidalino vaizdu savo „Snapchat“ paskyroje, kad vakarėlis dar tęsiasi.

View this post on Instagram

Thank you Demi Demi ❤️ x Stella #RoyalWedding

A post shared by Stella McCartney (@stellamccartney) on

Pixie Geldof buvo viena iš viešnių, pasidalijusių savo asmenukėmis – po aprangos pasikeitimo, naujoji Pixie suknelė, kurioje vaizduojami tigro ornamentai, atrodė įspūdingai.

Rudens šventės floristiniu apipavidalinimu rūpinosi floristas Ronas Van Heldenas, kurio nuotrauka švenčiant pasidalijo Chanel mados namų ambasadorė Caroline SIeber.

View this post on Instagram

?

A post shared by Pixie Geldof (@pixiegeldof) on

Vakarėlio metu medžiai taip pat buvo išpuošti girliandomis, tą parodė Adelsheimo baronienė Kleopatra savo „Snapchat“ paskyroje.

Nors šeštadienio šventė turėjo svečiams palikti ne tik teigiamus atsiliepimus, bet ir skaudančias galvas po įspūdingo tekilos kokteilių meniu, tačiau sekmadienio rytą princas Andrew atrodė puikiai iškyloje su žirgais po Vindzoro pilį.

Nors vakarėlis tęsėsi daugiau nei dvi dienas – tai dar ne pabaiga, nes sekmadienio vakarą taip pat numatyta vakarinė programa.

Šventės akimirkomis dalijosi tokios žvaigždės kaip Ricky Martinas, Kate Moss ir kitos. Vakarėlyje taip pat dalyvavo ir lietuvė Modesta Vzešniauskaistė su savo vyru Johnu Caudwellu, kurie į vakarėlį atskrido sraigtasparniu. Nusileidę jie nusifotografavo su savo bičiuliais Robbie ir Ayda Williamsais.  

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau