Karališkoji pora Willas ir Kate atskrido į Mumbajų susitikti su lūšnynų vaikais ir Bolivudo žvaigždėmis

Princas Williamas ir Kate Middleton / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-10 14:02
Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate sekmadienį atskrido į Mumbajų pradėti kelionės Indijoje, kur žais su lūšnynų vaikais ir bendraus su Bolivudo įžymybėmis.

Karališkąją porą per jos pirmąjį oficialų vizitą į šį subkontinentą šiltai sutiks Indijos gyventojai, kurie žavisi savo buvusių kolonijinių valdytojų monarchija.

Williamo motina princesė Diana sukėlė sensaciją, kai 1992 metais buvo nufotografuota atrodanti nelaiminga priešais Agros Tadž Mahal mauzoliejų. Dabar princo ir jo žmonos planuojamas apsilankymas šiame marmuro mauzoliejuje kelia didelį Indijos žiniasklaidos susidomėjimą.

Scanpix, Vida Press nuotr.
Scanpix, Vida Press nuotr.

Tarp kitų savaitę truksiančios kelionės akcentų yra apsilankymas Kazirangos nacionaliniame parke Asamo valstijoje ir dvi dienos Butane, kur pora susitiks su šios Himalajų valstybės karaliumi bei karaliene ir leisis į šešių valandų žygį.

„Kunigaikštis ir kunigaikštienė ką tik nusileido Mumbajuje! #RoyalVisitIndia vyksta!“ – kelios minutės po 11 val. (8 val. 30 min. Lietuvos laiku) „Twitter“ parašė Kensingtono rūmai.

Scanpix, Vida Press nuotr.
Scanpix, Vida Press nuotr.

Williamas ir Kate savo vizitą Indijos vakaruose esančiame Mumbajuje pradės vainiko padėjimu prie viešbučio „Taj Mahal Palace“, 2008-aisiais įvykdytų Mumbajaus atakų aukų atminimui.

Tada jie stebės, kaip jaunuoliai žaidžia kriketą garsiajame Mumbajaus Ovaliniame maidane, kur taip pat susitiks su trijų labdaros fondų atstovais. Vėliau pora pabendraus su vaikais, kurie gyvena Indijos finansų sostinės lūšnynuose.

Scanpix, Vida Press nuotr.
Scanpix, Vida Press nuotr.

33 metų Williamas, kuris yra antras žmogus eilėje į britų sostą po savo tėvo princo Charleso, ir 34 metų Kate vizitą Mumbajuje užbaigs pirmadienį ryte, susitikimu su jaunais verslininkais.

Tada jie išvyks į Delį, kur pietaus su premjeru Narendra Modi. Vėliau jie nuvyks į Asamą ir Butaną, o užbaigs savo kelionę Agroje.

Scanpix, Vida Press nuotr.
Scanpix, Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai