Karališkoji ketveriukė vėl susivienijo: siekia padėti psichologinių sunkumų turintiems žmonėms

Catherine Middleton, princas Williamas, princas Harry, Meghan Markle/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 11:50
Kembridžo hercogai Catherine Middleton ir princas Williamas drauge su Sasekso hercogais Meghan Markle ir princu Harry vėl sujungė savo bendras jėgas. Skirtingus labdaros fondus šiuo metu globojantys hercogai noriai prisidėjo prie Britanijos Nacionalinės sveikatos tarnybos iniciatyvos.

Meghan Markle, Catherine Middleton, princai Harry ir Williamas tapo pasakotojais išskirtiniame vaizdo klipe, kuriuo žmonės skatinami nebijoti sunkumų ir psichologinių išgyvenimų. Trumpame įraše galima išvysti daug Didžiosios Britanijos televizijos žvaigždžių ir aktorių – nuo Gillian Anderson ir Glenn Close, iki kriketo žaidėjo Freddie Flintoff.

„Kiekvienas žino tą jausmą, kai gyvenimas trumpam tampa nepakeliamu“, – vaizdo įrašo pradžioje sako princas Williamas. „Mes pergyvename, jaučiamės sugniuždyti, irzlūs ir kartai negalime užmigti. Atrodo, kad jau nieko nebegalime padaryti“, – prideda princas Harry.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Meghan Markle tęsia savo mintį ir pabrėžia, jog kiekviena mintis, kiekvienas žmogus – svarbūs. „Yra naujas būdas pakreipti visa tai kita linkme“, – kalba Meghan.

Tuomet Catherine Middleton pristato naują programą, skirtą padėti žmonėms, turintiems psichologinių sunkumų.

Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton ir Meghan Markle kartu stebėjo teniso turnyrą / „Scanpix“ nuotr.

Su Didžiosios Britanijos psichine žmonių sveikata besirūpinančiomis labdaringomis organizacijomis sukurtas tinklalapis, leis kiekvienam psichologinius sunkumus išgyvenančiam žmogui pasikalbėti su specialistais pas juos nenuvykus. Tinklalapis suteiks visokeriopą pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Kiekvienas žmogus galės internetu gauti individualų pagalbos planą su konkrečiais nurodymais ką daryti.

Vaizdo įrašą galite pamatyti  ČIA.