Karališkoji dieta: ką valgo karalienė?

Karalienė Elizabeth II su sutuoktiniu princu Philipu švenčia vestuvių metines / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-10 21:54
Karalienė Elizabeth II (92) soste skaičiuoja jau 66-erius metus, todėl nenuostabu, kad per tiek metų nusistovėjo ne tik jos dienotvarkė, bet ir valgiaraštis.

The Telegraph, skelbia, kad karalienė laikosi griežtos dienos rutinos. Ji dažniausiai valgo viena, o pusryčiai kiekvieną dieną vyksta lygiai 9 val. ryto. Pusryčiams ji dažniausiai valgo dirbsnius. Ji netgi turi kelias savo mėgstamiausias rūšis: „Special K“ ir „Corn Flakes“. Kartais į dribsnius ji deda makadamijos riešutus, ar džiovintus vaisius. Kartais ji valgo skrebučius su uogiene.

Nors pusryčiams karalienė renkasi angliavandenių gausų maistą – krakmolo ji vengia. Priešpiečiams dažniausiai ji renkasi ant griliaus keptą žuvį su špinatais. Pietūs taip pat labai panašūs ir priklauso nuo vietos, kurioje karalienė pietauja. Jai priklauso daug dvarų, kurie garsėja skirtingais dalykais, pavyzdžiui viename iš jų – skani veršiena.

Karalienė taip par didelė šokolado gerbėja. Dažniausiai saldumynais ji mėgausi gerdama popietinę arbatą. Dar vienas jos mėgiamas skanėstas – maži, monetos formos sumuštinukai su džemu. Ji taip pat mėgsta įvairius pudingus. Jos mėgstamiausias – persikų.

Vakare karalienė mėgsta išgeri kokteilį su džinu. Taip pat ji mėgsta savo dvaro gamybos putojantį vyną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai