Karališkoje Škotijos konservatorijoje studijuojanti Paola Hart po metų pertraukos pristato naują dainą

Paola Heart / Matt Marcus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-05 14:48
Pandemija pakeitė ir atlikėjos Paulinos Paulauskaitės, išgarsėjusios kaip Paola Hart, planus. Jau ilgiau nei metus atlikėja nėra grįžusi į Lietuvą ir paskutinį kartą savo gerbėjus nauja daina džiugino praėjusių metų sausį. Šiandien klausytojai sulaukė gerų žinių, atlikėja pristatė naują, motyvaciją keliantį kūrinį „To The Sky“.

Dar visai neseniai Paulina planavo albumo pristatymą, dėliojo koncertinius planus. Šiuo įdomiu periodu atlikėja kaip ir daugelis mūsų nusprendė būti arčiau gamtos, nors ir toli nuo Lietuvos.  

„Prasidėjus COVID-19 viruso antplūdžiui gyvenau Glasgow miesto centre, Škotijoje. Jaučiausi kaip viena iš populiarių filmų apie pandemijas scenarijaus veikėjų. Tuščios gatvės, panaudotos kaukės ant miesto gatvių, tuštuma ir tamsuma. Atėjus pavasariui, nusprendžiau, kad nebegaliu būti įstrigusi mieste, tad persikrausčiau į mažą miestelį arčiau gamtos. Daug kūrybinio įkvėpimo, ramybės. Gyvenu čia jau pusę metų, neslėpsiu jog ilgiuosi miesto šurmulio, šviesų ir žmonių,  bet šiuo metu miestas tuščias tai gamta puikus sielos išsigelbėjimas. Manyčiau jog virusas uždegė ugnį manyje ir daugelyje iš mūsų. Išmokė vertinti ir mylėti tai ką turime, gyventi kiekviena diena ir svajoti. Kol kas tik tiek galime sau leisti. Svajoju apie laisvę keliauti ir labai ilgiuosi Lietuvos!“, – pasakoja Paulina.

Paola Heart / Matt Marcus
Paola Heart / Matt Marcus

Paola Hart puikus pavyzdys, kad svajonės gali tapti realybe. Jeigu nustojame svajoti, nustojame progresuoti įsitikinusi mergina. „Šiuo metu mokausi paskutinius bakalauro metus karališkoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“. Ir šiomis dienomis jaučiuosi nostalgiškai, svajojau apie šį universitetą nuo penkiolikos metų, o šiandien esu arti baigimo. Skaičiuoju paskutinius metus ir svajoju apie naujus projektus“.

Naują dainą pristatanti atlikėja spinduliuoja pasitikėjimu ir motyvacija. „Mano naujausia daina „To The Sky“ yra apie mylintį žmogų ir jo stiprų ryšį su gamta. Gamta ir žmogus neatsiejami vienas nuo kito. Kai širdyje per daug susikaupusių minčių ir jausmų – palik tai gamtai. Ji visada tave priglaus“, – atvirai sakė mergina.

Paola Heart / Matt Marcus
Paola Heart / Matt Marcus

Nauji metai, kaip ir gimtadienis yra savotiškas atžymos taškas. Kaip ir daugeliui šie metai atnešė daug įvairių emocijų – nuo baimės iki nori viską keisti ir padidėjusio pasitikėjimo savimi.

„Naujuosius metus sutikau gamtoje, kopiau į artimiausią miesto kalną nuo kurio galėjau mėgautis gražiu panoramos vaizdu. Laikrodžiui išmušus dvylika sugalvojau norą – tai kiekvienų mano metų tradicija. Kitais metais pranešiu ar išsipildė! Nauji metai – nauja pradžia. Linkiu visiems kantrybės šiuo laikotarpiu, nuveikti tai, kam niekad nerasdavo laiko. Pasimėgaukit laiku kurį turit“, – palinkėjo atlikėja.

Paola Heart / Matt Marcus
Paola Heart / Matt Marcus

Paola Hart (Paulina Paulauskaitė) 2017-aisiais iškovojo trečiąją vietą konkurse „X faktorius“ ir buvo tituluota kaip viena balsingiausių atlikėjų projekte. Taip pat tais pačiais metais ji įsitvirtino geriausiųjų atlikėjų penketuke ir pelnė diplomatės vardą konkurse „Slavianskij Bazar“.

Nuo 2017 metų Paulina gyvena Škotijoje, kur studijuoja Jazz vokalą Karališkoje Škotijos konservatorijoje „The Royal Conservatoire of Scotland“. 2019 metais dalyvavo Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje.

Naujausi straipsniai