Karališkoje šeimoje – džiaugsmas: Elizabeth II anūkė princesė Beatrice pagimdė dukrą

Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusių metų liepą susituokę karalienės Elizabeth II anūkė, Jorko princesė Beatrice ir jos mylimasis, nekilnojamo turto vystymo ir plėtros įmonės „Banda“ įkūrėjas Edoardo Mapelli Mozzi tapo tėvais – rugsėjo 18-ąją pora susilaukė dukters.

Džiugia žinia pasidalinta oficialioje britų karališkosios šeimos „Twitter“ paskyroje. Mergaitė pasaulį išvydo rugsėjo 18 d., 23.42 val., Londono Čelsio ir Vestminsterio ligoninėje. Kaip rašoma pranešime, naujagimė yra sveika ir sveria beveik 3 kilogramus. 

Vogue.co.uk rašoma, kad pora nekantrauja dukterį supažindinti su didžiuoju broliu Christopheriu Woolfu, Edoardo sūnumi iš pirmosios santuokos.

Naujoji karališkosios šeimos narė, kurios vardas kol kas neskelbiamas, yra 12-ta karalienės Elizabeth II proanūkė.

Žmonės.lt primena, kad apie princesės nėštumą pranešta šių metų gegužę. 

„Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi labai džiaugiasi galėdami pranešti, kad laukiasi kūdikio, kuris turėtų gimti šių metų rudenį. Karalienė buvo informuota ir abi šeimos džiaugiasi šiomis naujienomis“, – rašome oficialiame pareiškime.

Princesės Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi vestuvių ceremonija įvyko Visų Šventųjų koplyčioje, Vindzoro didžiajame parke, praėjusių metų liepą.

Fotogalerija:

Princesė Beatrice ir Edoardo Mapelli Mozzi (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau