Karališkasis kūdikis jau išvydo pasaulį: Meghan Markle ir princas Harry susilaukė pirmagimio

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-06 16:46
Britai švenčia, gegužės 6-ąją pasaulį išvydo karališkasis Meghan Markle ir princo Harry kūdikis. Porai gimė berniukas, praneša BBC.

Kaip skelbia britų žiniasklaida, berniukas gimė 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę. Princas Harry atskleidė, kad dėl sūnaus vardo jie kol kas nėra tvirtai apsisprendę. „Su džiaugsmu pranešu, kad mes su Meghan šįryt susilaukėme labai sveiko berniuko. Mama ir kūdikis jaučiasi nepaprastai gerai. Tai buvo nuostabiausia patirtis, kokią tik galėjau kada nors įsivaizduoti. Aš labai didžiuojuosi savo žmona. Man yra sunkiai suprantama, kaip moterys tai padaro, bet mes abu esame labai dėkingi už visą meilę ir paramą, kurią gavome. Tai buvo nuostabu. Aš norėjau su visais pasidalinti savo jausmais“, – emocijų neslėpė princas Harry.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

„Karališkosios didenybės, Sasekso hercogas ir hercogienė džiaugiasi galintys pranešti, kad Sasekso hercogienė 2019-ųjų pavasarį sulauks kūdikio. Karališkosios didenybės dėkoja už palaikymą, kurio sulaukė iš viso pasaulio žmonių per jų vestuves gegužę ir yra laimingi galėdami džiugiomis naujienomis pasidalyti su visais“, – skelbė oficialus karališkosios šeimos puslapis.

Kalbos, kad M. Markle netrukus sulauks vaikelio pasklido dar rugsėjo mėnesį, kai ji pasirodė vilkėdamą figūrą maskuojančią suknelę, o spalį vykusiose princesės Eugenie vestuvems ji dėvėjo pilvą dengiantį paltą. Kaip manoma, būtent per šias vestuves M. Markle ir princas Harry džiugią naujieną pranešė visai savo šeimai. 

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu. 

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Karališkosios šeimos hierarchija / Socialinių tinklų nuotr.
Karališkosios šeimos hierarchija / Socialinių tinklų nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai