Karališka asmenukė: dvi merginos įsiamžino su Ispanijos karaliene Letizia

Ispanijos karalienė Letizia pozuoja asmenukei su dviem ispanėmis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai Ispanijos karaliene tapusi Letizia greitai įsijautė į savo vaidmenį ir nepriekaištingai atlieka visas pagal protokolą privalomas karališkas pareigas, tačiau viduje ji – vis tiek paprasta, nuoširdi ir nė kiek nepasipūtusi moteris, mielai leidžianti laiką kino teatre. Būtent ten ją ir sutiko dvi merginos, su kuriomis karalienė Letizia mielai sutiko įsiamžinti asmenukėje.

Praėjusio penktadienio vakarą Ispanijos karalius Felipe VI su žmona karaliene Letizia turėjo laisvą vakarą ir nusprendė jį išnaudoti romantiškam pasimatymui neoficialioje aplinkoje.

Paprastais laisvalaikio drabužiais apsirengusi pora patraukė į vieną Madrido kino teatrų pažiūrėti mokslinės fantastikos filmo „Beždžionių planetos aušra“ („Dawn of the Planet of the Apes“).

Antradienį Ispanijos karalius Felipe VI su žmona Letizia su oficialiu vizitu viešėjo Prancūzijoje, kur susitiko su šalies prezidentu / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Atpažinusios karališkąją porą dvi merginos, vakarą taip pat leidusios kino teatre, išdrįso paprašyti karalienės kartu su jomis nusifotografuoti. Letizia nesispyriojo ir mielai sutiko, pozuodama nuotraukai netgi apkabino vieną iš merginų.

Panelių nuotrauka su karaliene netrukus išplito internete, o Letizią jos gyrė gražiausiais žodžiais ir vadino „labai draugiška“. Anot merginų, karalienė prieš nusifotografuodama su jomis kurį laiką net šnekučiavosi.

„Jie yra nuostabūs karalius ir karalienė, bet dar nuostabesi kaip žmonės“, – karališkąją porą gyrė viena iš merginų Belen Guzman.

Antradienį Ispanijos karalius Felipe VI su žmona Letizia su oficialiu vizitu viešėjo Prancūzijoje, kur susitiko su šalies prezidentu / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Skaitykite daugiau