Karalienės lyderių apdovanojimuose žvilgsnius prikaustė įvaizdį pakeitusi Meghan

Karalienė Elizabeth II, Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-26 21:01
Antradienio vakarą Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II apdovanojo jaunuosius pasaulio lyderius. Penktą kartą rengiami Karalienės jaunųjų lyderių apdovanojimai pagerbė Tautų Sandraugos šalių jaunimą, prisidedantį prie teigiamų pokyčių bendruomenei.

Iškilmingo renginio nepraleido ir Sasekso hercogai. Vestuves gegužės pabaigoje atšokę princas Harry ir hercogienė Meghan įsitraukė į karališkųjų pareigų vykdymą visu 100 procentų, todėl nė už ką nenorėjo praleisti tokios svarbios šventės.

Apdovanojimų proga Meghan pasipuošė šviesiai rausva, net balkšva „Prada“ suknele. Taip jau įprasta karališkojoje šeimoje – jei renginyje dalyvauja karalienė, kitos damos rengiasi vienspalviais, neryškiais drabužiais.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tačiau ne drabužiai, o pasikeitusi Meghan šukuosena patraukė susirinkusiųjų dėmesį. Publika pirmą kartą išvydo hercogienę banguotais plaukais – tą vakarą Meghan garbanos buvo tokios pat, kokias nešioja Kembridžo hercogienė Catherine. Jos, beje, šventėje nebuvo. Balandį sūnaus princo Louiso susilaukusi Catherine šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.

Karalienės jaunųjų lyderių apdovanojimai rengiami nuo 2014-ųjų. Medalius Jos Didenybė įteikia 18-29 metų jaunuoliams iš Tautų Sandraugos šalių, kurie naudojasi savo įgūdžiais pagerinti bendruomenės gyvenimui.

Kai princesė Elizabeth buvo karūnuota, jai buvo vos 26-eri. Niekas geriau už ją nesupranta, kiek daug stiprybės ir ryžto reikia jaunam žmogui, kad būtų tikru lyderiu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Karalienės jaunųjų lyderių programa rūpinasi Tautų Sandraugos jaunimu, juos moko ir kitaip ugdo. Surengti labiausiai nusipelniusių jaunuolių apdovanojimus sugalvojo princai Williamas ir Harry – būtent jų iniciatyva atsirado Karalienės jaunųjų lyderių apdovanojimai.

Vis dėlto princo Williamo antradienį ceremonijoje nebuvo. Šiuo metu princas vieši Izraelyje. Jo vizitas įeis į istoriją, mat princas Williamas tapo pirmuoju karališkosios šeimos nariu oficialiai atvykusiu į Izraelį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai