Karalienės Elizabeth II vyras princas Philipas perkeltas į kitą ligoninę

Elizabeth II ir princas Philipas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-01 15:08
Britų karalienės Elizabeth II 99-erių metų sutuoktinis princas Philipas pirmadienį išvyko iš privačios Londono ligoninės, kurioje praleido beveik dvi savaites, atlikti širdies tyrimų ir gydytis kitoje ligoninėje, praneša Bakingamo rūmai.

99-erių metų princą Philipą prižiūrintys gydytojai teigia, kad teks atlikti širdies tyrimus ir toliau stebėti jo būklę. Pasak BBC, princo organizmas į gydymą reaguoja teigiamai.

„Edinburgo kunigaikštis šiandien buvo perkeltas iš Karaliaus Edwardo VII  ligoninės į Šv. Baltramiejaus ligoninę, kur gydytojai toliau gydys jį dėl infekcijos ir taip pat stebės jį bei atliks tyrimus dėl širdies ligos“, – teigiama pranešime. Manoma, kad jis liks ligoninėje mažiausiai iki savaitės pabaigos.

Primename, kad karalienės Elizabeth II vyras, kuriam birželį sukanka 100 metų, vasario 16 dieną pasijuto blogai ir buvo nuvežtas į karaliaus Edvardo VII ligoninę Londone. 

Birželio 10 dieną 99-ąjį gimtadienį atšventė Edinburgo hercogas, princas Philipas – ta proga karališkieji sutuoktiniai pristatė naują portretą / Scanpix nuotrauka
Birželio 10 dieną 99-ąjį gimtadienį atšventė Edinburgo hercogas, princas Philipas – ta proga karališkieji sutuoktiniai pristatė naują portretą / Scanpix nuotrauka

Tiesa, praėjusią savaitę Philipo jauniausias sūnus princas Edwardas televizijai „Sky News“ sakė, kad jo tėvas dabar jaučiasi „daug geriau“.

Pasak Edwardo, Philipas „laukia, kol galės išeiti, o tai labai teigiamas dalykas, tad laikome kumščius“.

Manoma, kad Philipo liga nėra susijusi su COVID-19. Jis ir 94 metų karalienė sausio pradžioje buvo paskiepyti pirmąja vakcinos nuo koronaviruso doze.

2017 metais oficialių pareigų atsisakęs Philipas dabar retai rodosi viešumoje. Per šiuo metu Anglijoje galiojantį karantiną Philipas su karaliene gyvena į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje.

Philipas ir Elizabeth susituokė 1947 metais Vestminsterio abatijoje Londone, o po penkerių metų Elizabeth tapo karaliene. Edinburgo kunigaikštis yra ilgiausiai „dirbantis“ iš monarchų ar monarchių sutuoktinių per visą šalies istoriją.

Naujausi straipsniai