Karalienė prisipažino palaikanti itin gerus santykius su Kate Middleton: „Jos neišmuši iš vėžių“

Kate Middleton ir karalienė Elizabeth II / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 10:01
Nors žiniasklaidoje sklandantys gandai skelbia, kad karalienė Elizabeth II ir princo Williamo žmona Kate Middleton pernelyg artimai nesibičiuliauja – karališkieji šaltiniai teigia, kad šias dvi moteris sieja stiprus ryšys.

Anot šaltinių, karalienė žavisi Kate gebėjimais tvarkytis su įtemptomis savo pareigomis ir sudėtingu grafiku.

„Karalienė yra Kate gerbėja. Kate yra nepalaužiama. Jos mantra labai panaši į karalienės – visuomet išlikti ramiai, jų panašus požiūris į gyvenimą. Ji taip pat dėkinga už tai, kad Kate sugeba parodyti, kad karališkoji šeima gali elgtis kaip normalūs, paprasti žmonės“, – sako šaltinis. 

Karalienė labai džiaugėsi Kate Middleton vizitu į Pakistaną. Kelionės metu Kate netgi davė pirmąjį savo interviu televizijai. Kembridžo hercogienė pasaulį ir žiniasklaidą sužavėjo puikiai apgalvotomis aprangos detalėmis, o turbūt labiausiai įsiminęs kelionės įvykis – karališkosios eisenos sustabdymas tam, kad hercogienė galėtų pabendrauti su vietinių gyventojų šeima.

„Atrodo, kad šie metai Kate – labai sėkmingi. Ji atrodo laiminga, jaučiasi, kad puikiai sugeba kontroliuoti savo gyvenimą ir įgavo dar daugiau pasitikėjimo“, – sakė karališkosios šeimos biografė Claudia Joseph.

„Manau, kad ji atrodo laimingesnė nei prieš metus. Ji turi tris nuostabius vaikus. Karalienė ją apdovanojo už sunkų darbą ir ji visų mėgstama, ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje“, – tęsė ji.

Kate visuomet buvo populiari, o to priežastis – žmonėms tik atrodo labai artima. „Toks jausmas, tarsi ji būtų paprasta mergina gyvenanti kaiminystėje. Nuo to, kaip ji rengiasi, iki savo elgiaso ar bendravimo su žmonėmis. Ji paprasta ir dėl to visuomenė ją labai mėgsta“, – sakė biografė.

Prieš kelias savaites K. Middleton užfiksuota vietiniame bare gerianti alų, taip pat Norfolko mieste su vaikais perkanti Helovinui skirtus kostiumus. „Buvo malonu stebėti, kad ji, kaip paprasta mama apsipirkinėja su vaikais. Ji neskraido padebesiais ir stengiasi gyventi normalų gyvenimą“, – pridėjo C. Joseph.

Naujausi straipsniai