Karalienė Elizabeth II padovanojo Meghan Markle ir princui Harry dar vieną namą

Karalienė Elizabeth II ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-23 19:15
Karalienė Elizabeth II niekaip nenustoja lepinti prieš keletą mėnesių susituokusių Meghan Markle ir princo Harry. Sasekso hercohams vestuvių proga ji jau yra padovanojusi didžiulį dvarą įsikūrusį Anglijos pakraštyje, Jorke. Šįkart ji jaunavedžius ir vėl nustebino didžiule dovana – nupirko dar vieną dvarą.

Pasak „Daily Mail“, karalienė porai padovanojo dvarą įsikūrusi šalia Windsoro pilies. Pasak minėto portalo šaltinių, pora jau buvo apžiūrėti savo naujojo namo ir nekantrauja ten persikraustyti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Artimas karališkosios šeimos šaltinis atskleidė, kad tam, kad sutuoktiniai galėtų ramiai išeiti iš savo namų ir nebūtų užklupti paparacų – įrengti net septyni saugomi įėjimai. Nors prie fotografų dėmesio M. Markle yra pripratusi, panašu, kad šie namai galėtų suteikti porai didesnį privatumą.

„Pagrindinis miegamasis yra ypatingai erdvus. Jo lubos yra dekoruotos delfinais ir pynių ornamentais iš 19-ojo amžiaus karališkosios jachtos dizaino. Taip pat namuose yra didžiulis marmurinis židinys“, – pasakojo šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai