Karalienė Elizabeth II nedalyvaus princo Harry ir Meghan Markle sūnaus Archie krikštynose

Meghan Markle ir princas Harry parodė savo mažylį / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-21 21:34
Gegužės 6-ąją gimęs princo Harry ir Meghan Markle pirmagimis Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras netrukus bus pakrikštytas, skelbia „Daily Mail“.
Anot minėto naujienų portalo, kūdikio krikštynos numatomos liepos mėnesį ir vyks Šv. George'o koplyčioje. Šioje vietoje pernai gegužę susituokė Archie tėvai – M. Markle ir princas Harry.

Karališkosios krikštynos – privatus renginys, todėl į šią šventę kviečiami tik artimiausi draugai ir šeimos nariai.

Įdomu tai, kad krikštynose nedalyvaus Archie promočiutė – karalienė Elizabeth II. Kaip skelbia „Daily Mail“, karalienė tuo metu turės svarbių darbų.

Nors karalienė svarbioje šeimos šventėje nedalyvaus – Archie senelis princas Charlesas, kartu su kunigaikštiene Camilla į krikštynas žada atvykti.

Tai ne pirmas kartas kuomet karalienė Elizabeth II praleidžią proanūkių krikštynas. Pernai, dėl svarbių priežasčių, ji negalėjo atvykti ir į princo Williamo bei Kate Middleton jauniausios atžalos, princo Louiso šventę. 
Amal ir George’as Clooney / „Scanpix“  nuotr.
Amal ir George’as Clooney / „Scanpix“ nuotr.

Kas taps mažojo Archie krikštatėviais kol kas taip nėra žinoma. Tačiau jau kurį laiką viešojoje erdvėje kalbama, kad Archie krikštatėviais taps George'as Clooney su žmona Amal.

Naujausi straipsniai