Karalienė Elizabeth II nedalyvaus platininio jubiliejaus pamaldose – patyrė „tam tikrą diskomfortą“

Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmės / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Karalienė Elizabeth II penktadienį nedalyvaus padėkos pamaldose, įtrauktose į jos valdymo platininio jubiliejaus minėjimo programą, nes pajuto „tam tikrą diskomfortą“ per ketvirtadienio renginius, pranešė Bakingamo rūmai.

„Karalienei labai patiko šiandienos (ketvirtadienio) gimtadienio paradas ir aviacijos paradas, bet ji patyrė tam tikrą diskomfortą“, – sakoma rūmų pranešime.

„Atsižvelgdama į kelionę ir veiklą, kurios reikėtų dalyvaujant rytojaus nacionalinėse padėkos pamaldose Šv. Pauliaus katedroje, Jos Didenybė labai nenoriai nusprendė, kad nedalyvaus“, – nurodė rūmai.

Princas Louisas su šeima Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.

Anksčiau ketvirtadienį didžiulės minios žmonių sveikino karalienę prasidėjus keturias dienas truksiančioms istorinio Jungtinės Karalystės monarchės valdymo jubiliejaus iškilmėms ir stebėjo Vėliavos pagerbimo (Trooping the Colour) paradą.

96 metų monarchės viešas pasirodymas jos rekordinio 70-ojo valdymo jubiliejaus minėjimo iškilmėse kėlė abejonių dėl jos ligos ir neseniai atsiradusių vaikščiojimo problemų.

Tačiau karalienė išėjo į Bakingamo rūmų balkoną ir priėmė jai skirtą raitosios kariuomenės pasveikinimą, o kiek vėliau antrą kartą pasirodė balkone stebėti daugiau nei 70 lėktuvų skrydžio virš Bakingamo rūmų.

Vakare Elizabeth II dalyvavo ceremonijoje į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje, per kurią buvo įžiebta daugiau nei 3 tūkst. žiburių visoje šalyje ir 54 Sandraugos šalių sostinėse.

Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmės (53 nuotr.)
+47
Britai laukia Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmių (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau