Karalienė Elizabeth II jau planuoja 38-ąjį Meghan Markle gimtadienį: pakvietė paviešėti ypatingoje vietoje

Karalienė Elizabeth ir Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-20 10:06
Nors Meghan Markle 38-asis gimtadienis dar tik už kelių mėnesių, pasirodo, karalienė Elizabeth II jau pradėjo planuoti būsimą šventę.

Karalienė jau pakvietė Meghan atykti į Jos Didenybės dvarą Škotijoje. M. Markle ir princas Harry žada į dvarą atvykti su mažuoju Archie – tai taps pirmosios oficialios Meghan ir Harry pirmagimio atostogos.

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.

Karalienė jau perspėjo karališkosios šeimos virtuvės šefus, kad rugpjūčio 4-ąją, per Meghan gimtadienį, turi būti iškeptas šventinis tortas. Taip pat jau yra suplanuota ir popietinė arbatėlė į kurią Meghan jau pakvietė pati karalienė.

„Karalienė ir princas Philipas dievina Meghan, Harry ir mažąjį Archie – savo proanūkį. Niekam nėra paslaptis, kad dvaras Škotijoje – mėgstamiausia karalienės vieta. Todėl gauti kvietimą Meghan toje vietoje sutikti gimtadienį – didelė garbė“, – sakė artimas karališkosios šeimos šaltinis.

Elizabeth II ir princas Philipas  / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Elizabeth II ir princas Philipas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Karalienė Elizabeth II, kartu su princu Philipu į rezidenciją Škotijoje paprastai išvyksta kiekvieną liepą ir dvare dažniausiai gyvena net iki spalio mėnesio. 

Naujausi straipsniai