Karalienė Elizabeth II gyvenimo tempo nelėtina: 93-ejų monarchė žirgu joja it profesionalė

Karalienė Elizabeth II/ Vida press ir Kelvino Bruce'o (soc. tinklų) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-16 12:30
Atrodo, kad Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II net neketina lėtinti gyvenimo tempo. 93 metų sulaukusi monarchė neseniai užfiksuota jodinėjanti. Elizabeth II ne tik aktyviai dalyvauja oficialiuose susitikimuose, bet ir randa laiko linksmybėms.

Nuo ketverių metų žirgams meilę jaučianti ir aktyviai jais jodinėjanti Anglijos karalienė net ir sulaukusi garbaus amžiaus gali didžiuotis – žirgai jai iki šiol paklūsta. Štai neseniai Elizabeth II įamžinta netoliese Vindzoro pilies jodinėjanti it tikra profesionalė.

Ne kiekvienas, sulaukęs tokio amžiaus, gali didžiuotis puikia sveikata ir aktyvumu. O karalienei, panašu, pensija visai negresia.

Elizabeth II dažnai leidžia laiką su savo žirgais, praėjusiais metais ji ne kartą įamžinta jodinėjanti. Įskaitant ir rytą, kai jos anūkas princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine susilaukė trečiosios atžalos. Prosenelei apie princo Louiso gimimą buvo pranešta vos nulipus nuo žirgo.

Ir nors karalienė nesivaržo su savo vyriausia anūke Zara Tindall dėl Olimpinių žaidynių medalio, tačiau vienareikšmiškai yra „kalta“ dėl karališkosios šeimos narių susižavėjimo ir domėjimosi šiuo sportu.

Elizabeth II dukra, princesė Anne, dar ankstyvoje vaikystėje „užsikrėtė“ aistra žirgams, vėliau savo pomėgiu ji sužavėjo ir dukrą Zarą Tindall. Pastaroji vėliau pasuko į profesionalų sportą.

Karlienės atsidavimas savo pomėgiui bei gyvybingumas keri pasaulį. Nuotraukos, pasirodžiusios praėjusią savaitę internete, sukėlė didžiulę susižavėjimo bangą. 

Naujausi straipsniai