Karalienė Elizabeth II dar kartą parodė šmaikščiąją pusę: siuntė laiškus savo korgių vardu

Karalienė Elizabeth II ir jos korgiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-05 21:38
Žaismingoji Jungtinės Karalystės monarchės Elizabet II pusė ir vėl stebina visuomenę. Naujoje dokumentikoje „The Queen and her Cousins“ atskleidžiama, kad karalienė buvusio rūmų darbuotojo augintiniams siųsdavo raštelius nuo... savo mylimų korgių, rašo „People“.

ITV dokumentinėse serijose apie britų karališkosios šeimos stuburą, karalienę Elizabeth II, pranešėjas Alexanderis Armstrongas pasakoja pas buvusią rūmų darbuotoją aptikęs įrėmintų, ranka rašytų raštelių. Jie buvo skirti Blairo Stewarto-Wilsono Džeko Raselo terjerams. Laiškus pasirašė ne kas kitas, o numylėtieji karalienės augintiniai – korgiai.

Karalienė Elizabeth II ir jos korgiai / Vida press nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir jos korgiai / Vida press nuotr.

„Jis savo laiškus adresuodavo korgiams nuo Džeko Raselo terjerų. Karalienė jų vardu atrašydavo“, – rašo „The Telegraph“.

Buvęs rūmų darbuotojas taip pat dokumentikos kūrėjams sakė, jog laiškai nuo karalienės korgių buvo tokie juokingi, jog kartais atrodydavo, kad pilvas iš juoko plyšta.

Žmonės.lt dalijasi keliais faktais apie karalienę ir jos korgius:

– Karalienė Elžbieta II per visą savo gyvenimą yra auginusi daugiau nei 30 korgių. Pirmasis jų buvo vardu Dookie, jį Elžbietai padovanojo tėvas, kai šiai tebuvo septyneri.

– Mylimiausias karalienės korgis buvo vardu Susan, šią kalytę Elžbieta gavo 18-ojo savo gimtadienio proga. Susan su Elžbieta vyko net ir į jos medaus mėnesio kelionę su princu Philipu 1947 metais.

Karalienė Elizabeth II ir jos korgiai / Vida press nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir jos korgiai / Vida press nuotr.

– Karalienės korgiai valgydavo kasdien lygiai 5 val. vakaro. Jie buvo išdresuoti taip, kad prie savo sidabrinių bliūdelių negalėdavo prieiti tol, kol pati karalienė neduodavo komandos.

– Specialistai buvo korgiams sudarę specialų meniu, kuris būdavo kasdien vis kitoks. Vieną dieną šunys gaudavo kepenėlių, kitą vištienos, po to triušienos. Šie šunys maitindavosi geriau nei dalis Didžiosios Britanijos gyventojų. Valgius jiems ruošdavo rūmų virtuvės šefas.

– Susirgę korgiai buvo gydomi tik homeopatiškai. Tai buvo karalienės įsakymas.

– Šie karalienės šunys keliaudavo atskiru automobiliu, o į karalienės lėktuvą laiptais būdavo įnešami ant tarnų rankų.

– Kartą Elžbieta II yra viešai pasakojusi, jog korgiai yra labai išdykę šunys, todėl nuo jų yra nukentėję ir rūmų užuolaidos, ir senoviniai prabangūs baldai, ir net aptarnaujantis personalas. Tačiau karalienės korgiai buvo nebaudžiami.

– Princesė Diana korgius vadino „judančiais kilimais“, nes jie nuolat painiodavosi po kojomis.

„Karalienės korgis“
„Karalienės korgis“

– Vieno korgio mirtis tapo lemtinga. Šuo Monty tapo tikra žvaigžde po to, kai drauge su karaliene ir Džeimsu Bondu Danieliu Craigu nusifilmavo Olimpinių žaidynių atidarymo filmuke 2012 metais. Jam mirus Elžbieta II taip nusiminė, jog nusprendė daugiau šunų rūmuose nebeturėti.

– Karalienės korgiai turėjo savo specialias Kalėdų tradicijas. Jiems būdavo pakabinamos šventinės kojinės, prikimštos skanėstų ir žaislų.

– Drąsiai galima sakyti, kad Elžbieta II šią veislę išgelbėjo nuo išnykimo. Po to, kai ji viešai pasirodė su augintiniais, jų paklausa padidėjo daugiau kaip 50 proc.

 

Naujausi straipsniai