Karalienė Elizabeth II atsisako žiūrėti interviu su Harry ir Meghan: rūmai tai vadina „cirku“

Karalienė Elizabeth II, princas Harry ir Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-07 11:19
Kol pasaulis skaičiuoja paskutines valandas iki laukiamiausio šių laikų interviu su princu Harry ir Meghan Markle, karalienė Elizabeth II lieka kategoriška ir atsisako jį žiūrėti.

Karalienė Elizabeth II nežiūrės netrukus pasirodysiančio vaikaičio princo Harry ir jo žmonos Meghan Markle interviu, kurį pora davė garsiajai JAV televizijos laidų vedėjai Oprah Winfrey.

Pasak dienraščio „The Sunday Times“, karalienė neplanuoja stebėti interviu, kadangi nori susitelkti į šalies problemas ir princo Philipo sveikatą. Dienraštis taip pat rašo, kad Bakingamo rūmų patarėjai interviu pavadino „cirku“.

Pranešama, kad karališkųjų rūmų patarėjai yra „pasirengę atsikirsti ir paviešinti naujų paslapčių apie poros elgesį, jeigu toliau bus puolama monarchija“.

Elizabeth II oficialus gimtadienio paminėjimas / Vida Press nuotr.
Elizabeth II oficialus gimtadienio paminėjimas / Vida Press nuotr.

Primename, kad Didžiosios Britanijos princas Harry su amerikiečių aktore Meghan Markle sutiko duoti ilgai gerbėjų lauktą interviu apie savo dabartinį gyvenimą JAV ir karališkųjų pareigų atsisakymą. Interviu pasirodys kovo 7-ąją.

Pasirodžius interviu ištraukoms, kuriose Meghan Markle teigė, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“, kilo atviras mūšis tarp jos ir karališkųjų rūmų.

Šis skambus pareiškimas yra naujausia salvė vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros viešųjų ryšių mūšyje.

Ištrauka buvo paskelbta kelios valandos po Bakingamo rūmų pranešimo, jog rūmai tiria laikraščio „The Times“ informaciją apie įtarimus, kad Meghan po savo pasakiškų vestuvių ujo rūmų darbuotojus.

„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei Firma vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M.Markle.

„Firma“ vadinama – kartais pašaipiai – britų karališkoji šeima.

Harry ir Meghan pernai paskelbė, kad atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, ir šis atsiskyrimas nuo šeimos darėsi vis piktesnis.

Naujausi straipsniai