Karalienė Elizabeth II apie princo Harry atsitraukimą: „Visada būsi laukiamas sugrįžtant atgal“

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-03 20:32
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II (93) Vindzoro pilyje surengė keturias valandas trukusį susitikimą su princu Harry. Susitikimo metu karalienė tikino anūką, kad „norėdamas vėl tapti karališkosios šeimos įpėdiniu, jis bus visada laukiamas"

Jos Didenybė pakvietė Sasekso hercogą norėdama pabendrauti dar prieš prasidedant jo ir Meghan Markle oficialiam pasitraukimui nuo karališkosios šeimos narių pareigų, kuris įvyks jau šį mėnesį.

Pasak šaltinių, karalienė baigdama pokalbį teigė, kad Harry yra „labai mylimas ir visada bus laukiamas sugrįžtant atgal“.

Teigiama, kad jis ir karalienė į Vindzoro pilį atvyko dar sekmadienį. Tai buvo pirmas kartas, kai karalienė turėjo progą atvirai pakalbėti ir iš tikrųjų sužinoti, kokie yra tolimesni anūko planai.

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.

Karalienė neslepė, kad yra „labai nusiminusi“ dėl Meghan ir Harry sprendimo išvykti į Šiaurės Ameriką ir norėtų dažniau matyti devynių mėnesių amžiaus poanūkį Archie.

Tą pačią popietę Harry brolis princas Williamas stebėjo, kaip mylima komanda „Aston Villa“ pralaimi „Manchester City“ komandai „League Cup“ finale Wembley mieste, esančiame už 17 mylių.

Catherine Middleton, princas Williamas, princas Harry, Meghan Markle/Vida Press nuotr.
Catherine Middleton, princas Williamas, princas Harry, Meghan Markle/Vida Press nuotr.

Primename, kad šių metų pradžioje Princas Harry ir Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle paskelbė apie sprendimą atsitraukti nuo savo oficialių pareigų kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai.

Nuo tada, kai pranešė apie pasitraukimą iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių titulo, Harry ir Meghan gyvena Kanadoje, tačiau kol kas nėra aišku, ar kartu su savo sūnumi Archie jie čia  pasiliks visam laikui.

Persikėlimas gyventi į Kanadą buvo dalis Harry ir Meghan noro vardan ramesnio gyvenimo. Šią vasarą jie taip pat planuoja praleisti Meghan gimtajame mieste Los Andžele.

Naujausi straipsniai