Kanye Westas pasirūpino G. Floydo dukters ateitimi: atidarė kaupiamąjį fondą mergaitės studijoms

Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-05 20:56
Reperis Kanye Westas pasirūpino mirusio George'o Floydo šešiametės dukters ateitimi ir paaukojo pinigų jos studijoms po mokyklos baigimo.

Kanye Westas skyrė 2 milijonus dolerių juodaodžių šeimoms, kurias paveikė policijos brutalumas ar rasistiniai įvykiai. Už šios sumos dalį 42-ejų metų reperis įsteigė koledžo kaupiamąjį fondą, kad visiškai padengtų šešiametės Giannos Floyd būsimus studijų mokesčius, praėjusią savaitę mirus  jos tėvui George'ui Floydui.

K. Westas taip pat paaukojo Ahmaudo Arbery ir Breonna Taylor šeimoms teisinėms išlaidoms padengti. Šiais metais Arbery mirė po to, kai buvo mirtinai sušaudytas Gruzijoje, o Taylor kovo mėnesį mažiausiai aštuonis kartus buvo pašauta jos pačios bute, kurį atakavo Luisvilio miesto pareigūnai.

Kanye Westas / ViDA Press nuotr.
Kanye Westas / ViDA Press nuotr.

Reperis taip pat paaukojo kelioms juodaodžiams priklausančioms įmonėms gimtoje Čikagoje bei visose valstijose.

Primename, kad juodaodis G. Floydas buvo areštuotas dėl įtariamo mėginimo atsiskaityti padirbtu banknotu vienoje parduotuvėje, kurioje jis planavo nusipirkti cigarečių. George'ą sulaikęs policijos pareigūnas mirtinai jį uždusino atsiklaupęs ant kaklo.

Šiurkštūs policininko veiksmai buvo nufilmuoti mobiliuoju telefonu. Vaizdo įrašui papiltus po visą pasaulį, JAV bei kitose šalyse iki šiol vyksta didžiuliai protestai dėl rasizmo prieš juodaodžius.

Naujausi straipsniai