Kanye Westas paminėjo 43-ąjį gimtadienį: sulaukė nuoširdaus uošvės Kris Jenner sveikinimo

Kanye Westas ir Kris Jenner/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-09 08:00
Pirmadienį, birželio 8 d. Kanye Westas atšventė savo 43-ąjį gimtadienį. Sukakties proga reperį pasveikino žmonos Kim Kardashian mama Kris Jenner, kuri negailėjo gražių sveikinimo žodžių.

Pirmadienį reperis Kanye Westas 43-iojo gimtadienio proga sulaukė sveikinimų iš Kris Jenner, kuri savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje ypatingai šiltai atsiliepė apie savo dukters vyrą.

„Su gimtadieniu! Tu esi nuostabus sūnus, tėvas, vyras, dėdė, brolis ir draugas. Ačiū už tai, kad esi tokia ypatinga ir svarbi mūsų šeimos dalis. Labai tave myliu!“, – rašė K. Jenner.

Žinoma moteris pasidalijo ir keliomis nuotraukomis iš bendro šeimos gyvenimo.

Prieš pat gimtadienį žinomas reperis laiką leido savo gimtame mieste Čikagoje, kurioje jis prisijungė prie protestuotojų dėl juodaodžių rasizmo. K. Westas ketvirtadienį buvo užfiksuotas kartu su protestantais žygiuojant demonstracijoje.

Primename, kad Kanye Westas skyrė 2 milijonus dolerių juodaodžių šeimoms, kurias paveikė policijos brutalumas ar rasistiniai įvykiai. Už šios sumos dalį 42-ejų metų reperis įsteigė koledžo kaupiamąjį fondą, kad visiškai padengtų šešiametės Giannos Floyd būsimus studijų mokesčius, praėjusią savaitę mirus jos tėvui George'ui Floydui.

Naujausi straipsniai