Kanye Westas oficialiai pasikeitė vardą: jį sudaro vos dvi raidės

Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-19 08:23
Prieš kurį laiką apie planus pasikeisti vardą pranešęs reperis Kanye Westas (44) savo tikslą įvykdė. Nuo šiol pasaulinė žvaigždė oficialiai vadinsis Ye, rašo „Sky News“.

Leidimą pasikeisti vardą reperiui užtikrino Los Andželo teismo teisėja Michelle Williams Court. Teigiama, jog nuo šiol atlikėjas galės nenaudoti nei savo vardo, nei pavardės, o tiesiog vadinsis Ye.

Naujasis K.Westo vardas iš anglų kalbos gali būti verčiamas kaip paprasčiausias žodis „jūs“.

Tokį prašymą Ye teismui pateikė dar rugpjūčio 24 dieną. Tąkart reperis nurodė, kad savo vardą keičia dėl „asmeninių priežasčių“.

Praėjo beveik treji metai nuo Kanye albumo, pavadinto Ye, pasirodymo. Jau tuomet garsus vyras mėtė užuominas apie vardo keitimą. 

Pasak reperio, naujasis vardas yra susijęs su religija. Anksčiau apie ją jis kalbėjo pristatydamas tokio paties pavadinimo muzikinį albumą.

„Tikiu, kad ye – dažniausias žodis Biblijoje ir šioje knygoje jis reiškia jūs“, – 2018 metais sakė reperis.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.

„Taigi, aš esu jūs, aš esu mes. Tai mes. Iš Kanye, kuris reiškia vienintelį, aš nusprendžiau tapti tiesiog Ye. Noriu priartėti prie mūmyse esančio gero, blogo, priartėti prie sąmyšio, visko“, – kalbėjo Kanye. 

Šie metai Kanye buvo be galo įtempti. Dainininkas pranešė apie skyrybas su žmona Kim Kardashian, su kuria susituokė 2014-aisiais. 

Reperis taip pat atidėliojo ir savo naujausio albumo išleidimo datą. Neseniai jis priminė, kad netrukus gerbėjus turėtų pasiekti naujausias dainų rinkinys, kurį Ye pavadino savo mamos Dondos vardu. Skeptikai į reperio pažadus žiūri pro pirštus ir sako, jog albumo dar teks palūkėti.

Naujausi straipsniai