Kanye Westas nustebino Kim Kardashian: 39-ojo gimtadienio proga jos vardu labdarai paaukojo milijoną dolerių

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 11:58
Spalio 21-ąją realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždei, verslininkei ir būsimai teisininkei Kim Kardashian suėjo 39-eri.

Realybės šou žvaigždė socialiniuose tinkluose džiaugėsi įvairiausiomis dovanomis – nuo prabangių juvelyrinių dirbinių iki įvairiausių aksesuarų, tačiau didžiausią dovaną K. Kardashian įteikė sutuoktinis Kanye Westas. Jis žmonos vardu paaukojo milijoną dolerių organizacijoms, dirbančioms su kriminaline teise ir kalėjimų reformomis, kuriomis ypatinga domisi teisę studijuojanti realybės šou žvaigždė. 

„Nuo savo šeimos ir Kanye gavau nuostabiausių rankinukų. Tačiau jis (Kanye) dar paaukojo milijoną dolerių mano mėgstamiausioms labdaros organizacijoms, kurios sunkiai dirba su kalėjimų reformomis. Tai mane padarė tokią laimingą“, – socialiniame tinkle rašė K. Kardashian.

Kim – jau daugiau nei metus studijuoja teisę. Tapti teisininke ją paskatino istorija, kai ištrūkti į laisvę ji padėjo Alice Marie Johnson.

K. Kardashian prieš metus JAV valdžios paprašė iš kalėjimo paleisti 62 metų Alice, kuri už nesmurtinį, su narkotikais susijusį nusikaltimą kalėjime sėdėjo daugiau kaip du dešimtmečius. Realybės šou žvaigždei greitai pavyko išvaduoti kalinę iš nelaisvės.

„Tikiuosi tęsti šį svarbų darbą kartu su atsakingomis organizacijomis. Aš jau kalbėjau telefonu su Alice Marie Johnson – pokalbis įeis į mano svarbių prisiminimų istoriją. Pirmas pašnekesys su ja, džiaugsmo šauksmai, mudviejų ašaros – to niekada nepamiršiu“, – rašė Kim Kardashian savo socialinėje paskyroje iš karto po to, kai JAV prezidentas D. Trumpas sutiko patenkinti jos prašymą ir Alice buvo paleista į laisvę.

Moteris tada pasijuto turinti galios, kaip pati sako, keisti kitų žmonių gyvenimus. Tiesa, praktikos ir žinių Kim kol kas nepakanka. Net ketverius metus (liko dar mažiau nei trys) ji privalo mokytis, tobulėti ir dalyvauti atsiskaitymuose.

„Ilgai mąsčiau apie tai ir pagaliau apsisprendžiau pabandyti“, – „Vogue“ pasakojo ji. 

Naujausi straipsniai