Kanye Westas Kim Kardashian padovanojo milijoną dolerių, kad ši nesiimtų pelningo pasiūlymo

Kim Kardashian ir Kanye Westas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 17:54
Viešėdama naujoje manekenės Ashley Graham laidoje „Pretty Big Deal“ realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim Kardashian prasitarė apie netikėtą sutuoktinio, reperio Kanye West staigmeną.
Pasirodo Kanye žmonai pavanojo milijoną dolerių už tai, kad „ji visuomet juo tikėjo“. Istorija prasidėjo nuo to, kad K. Kardashian iš vieno drabužių prekės ženklo gavo pasiūlymą – už vieną nuotrauką instagrame, kurioje žvaigždė demonstruoja jų kūrinius jai bus sumokėta milijonas dolerių.

Kim prisipažino, kad prieš priimant šį pasiūlymą ji norėjo pasitarti su sutuoktiniu. Mat, Kanye pats turi aprangos prekės ženklą „Yeezy“, o tai pakenktų jo įvaizdžiui.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
„Kai paklausiau Kanye ar jis nesupyktų jeigu instagrame pasidalyčiau kitų dizainerių rūbais jis prisipažino, kad nenorėtų, jog aš tai daryčiau. Tačiau milijonas dolerių – dideli pinigai, tiesa? Galiausiai nusprendžiau nepriimti šio pasiūlymo“, – pasakojo Kim .
Anot jos, už tai, kad nepriėmė tokio pelningo pasiūlymo Motinos dienos proga reperis ją nustebino ypatinga staigmena.

„Motinos dienos proga jis man padovanojo gėlių ir voką. Voke buvo milijonas dolerių bei pusė „Yeezy“ akcijų“, – pasakojo K. Kardashian: „Jis pats mieliausias. Šalia akcijų ir čekio buvo pridėta kortelė, kurioje parašyta „Ačiū, kad visuomet manimi tiki“.

Naujausi straipsniai