Kanye Westas JAV prezidento rinkimuose balsavo už vienintelį, kuriuo tiki – save

Kanye Westas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-04 09:05
Netrukus paaiškės, kas taps naujuoju JAV vadovu. Šiuo metu jau suskaičiuoti 73 procentų rinkimų biuletenių. Pirmauja J.Bidenas su 53,7 proc. balsų, o D.Trumpas šiek tiek atsilieka surinkęs 42,5 proc. rinkėjų balsų. Kol susiskirstę į dvi stovyklas visos užsienio įžymybės palaiko savo kandidatą, yra ir tokių, kurie balsuoja patys už save.
Antradienį reperis Kanye Westas, šiais metais taip pat pretendavęs į prezidento postą, įkėlė video, kur džiaugiasi balsavęs už patį pačiausią, ir, jo nuomone, geriausią kandidatą – save.
 
„Už tą, kuriuo labiausiai pasitikiu... save. Dieve, tai taip gera“, – „Twitter“ socialiniame tinkle skelbė Kanye.
 
Įžymybė prisipažino pirmą kartą dalyvaujantis rinkimuose ir besidžiaugiantis turėjęs galimybę balsą skirti „teisingiausiam pretendentui“.
 
Primename, jog K.Westas nesugebėjo laikytis terminų, reikalingų  pereiti prie balsavimo teisės balsuoti už jį visose 50 valstijų.
 
Jis yra oficialus kandidatas Aidahe, Jutoje, Kolorade, Oklahomoje, Minesotoje, Ajovoje, Arkanzase, Luizianoje, Misisipėje, Tenesyje, Vakarų Virdžinijoje ir Vermonte.

Apie savo dalyvavimą rinkimuose Kanye prenešė liepos 4-ąją, likus mažiau nei keturiems mėnesiams iki prezidento rinkimų, 43 metų K. Westas socialiniame tinkle „Twitter“ netikėtai paskelbė ketinantis mesti iššūkį D.Trumpui.

Muzikos ir mados magnatas, kuris 2018 metais Ovaliajame kabinete buvo susitikęs su D.Trumpu ir nešiojo prezidento skiriamuoju ženklu tapusią raudoną beisbolo kepuraitę su užrašu „Padaryk Ameriką vėl didžią“, iš pradžių nepateikė praktiškai jokių detalių apie savo rinkimų kampaniją, tik nurodė nebepalaikąs valstybės vadovo.  

„Atėjo metas įgyvendinti Amerikos pažadą, pasitikint Dievu, suvienijant savo vizijas ir kuriant savo ateitį. Aš kandidatuoju į JAV prezidento postą! #2020VISION“, – tviteryje tuomet rašė reperis, amerikiečiams švenčiant Nepriklausomybės dieną.

Naujausi straipsniai