Kanye Westas blaškosi meilėje: nauja simpatija – ką tik išsiskyrusi aktorė Julia Fox

Kanye Westas ir Julia Fox / „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Kanye Westo gyvenimas išties nenuspėjamas. Praėjusių metų pabaigoje buvo pranešta, kad jis nutraukė santykius su modeliu Vinetria ir nusipirko namą buvusios žmonos Kim Kardashian kaimynistėje. Visgi dabar reperis džiaugiasi kitos mylimosios draugija – žvaigždė pradėjo susitikinėti su taip pat išsiskyrusia aktore Julia Fox.

Naujienų portalas „Page Six“ atskleidė, kad atlikėjas sekmadienį Majamio oro uoste viešai vakarieniavo su aktore Julia Fox.

„Julia ir Ye susitikinėja. Jie abu ką tik išėjo iš buvusių santykių ir nepaprastai padėjo vienas kitam atsigauti. Jie yra savotiškai giminingos sielos. Smagu į tai žiūrėti“, – naujienų portalui sakė aktorei artimas šaltinis.

Tuo metu kitas šaltinis, kuris atsitiktinai lankėsi tame pačiame oro uoste, pasakojo, kad K.Westas „visą laiką buvo užsidėjęs gaubtą“, o aktorė dėvėjo odinį apsiaustą.

Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.

„Susirinkę buvo priblokšti, kai jis tik įėjo“, – apie K.Westo pasirodymą oro uoste kalbėjo vienas iš šaltinių.

Galiausiai trečias šaltinis paminėjo, kad K.Westas ir J.Fox romantiškai vakarieniavo. Be to, savaitgalį reperio balkone buvo nufotografuota moteris.

Vis tik kol kas abejojama, ar šie santykiai gali būti rimti. TMZ pranešė, kad vienas šaltinis reperio ir aktorės draugystę įvardijo kaip „nieko rimto“. Ir panašu, kad net pati J.Fox stengėsi nuslopinti žinias apie santykius, nes fotografo paklausta apie K.Westą, atsakė, kad dar nežino, ar dar kartą su juo susitiks.

Julia Fox / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau tiek reperio, tiek aktorės likimas toks pat – jie abu šiuo metu skiriasi. J.Fox buvo palikta buvusio vyro Peterio Artmievo.

„Šis vyras paliko mane su 5 mėnesių vaiku ir šunimi, namais ir visomis sąskaitomis. Tai neteisinga! Tai nesąžininga“, – prieš Kalėdas „Instagram“ įrašuose piktinosi ji.

Tuo metu Kanye Westas, anksčiau gyvenęs santuokoje su Kim Kardashian, ką tik išsiskyrė su modeliu Vinetria po kelių mėnesių bendravimo.

Tai, kad jie nebėra pora, gruodį paliudijo ne tik šaltinių žodžiai, bet ir užuominos socialiniuose tinkluose – reperis modelio nebeseka instagrame.

Skaitykite daugiau