Kanye Westas apie nuogą Kim Kardashian kūną: „Nerodyti jo būtų tas pats, kaip Adele nedainuoti“

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 11:09
Kim Kardashian ir Kanye Westas tapo naujojo „Harper's Bazaar“ numerio viršelio herojais – jų skoningą fotosesiją padarė ne kas kitas, o meistras Karlas Lagerfeldas.

Fotosesiją papildančiame interviu Kanye Westas pirmiausia pripažino tai, kas ir taip akivaizdu – jis dievina savo žmonos figūrą ir jo nė kiek netrikdo tai, kad ji mielai fotografuojasi nuoga ir tas nuotraukas viešina. Priešingai, reperis mano, kad nerodyti tokio nuostabaus kūno būtų nuodėmė, ir tai prilygtų Adele, kuri neišnaudotų savo balso ir nedainuotų.

„Man patinka jos nuogos asmenukės. Aš mėgstu tas, kuriose ji iš šono, ir iš nugaros, ir iš priekio. Man tiesiog patinka matyti ją nuogą. Man patinka nuogumas, – kalbėjo Kanye Westas. – Ir man patinka gražios formos. Atrodo, lyg ji yra iš Renesanso, kaip iš kokio nors paveikslo, modernios paveikslo versijos. Ir aš manau, kad Kim yra svarbu turėti tokią figūrą. Nerodyti jos būtų tas pats, kas Adele nedainuoti.“​

TAIP PAT SKAITYKITE: Kim Kardashian draugystės su Kanye Westu pradžioje gėdijosi savo didelio užpakalio

Tačiau kad ir kaip eina iš proto dėl savo žmonos figūros, reperiui pati mėgstamiausia jos kūno dalis – jos širdis. Kim Kardashian savo ruožtu pasakė tą patį, tačiau pridūrė, kad jai „visada labai patiko jo kojos“.

❤ my boo

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

This might be one of my favorite shoots! Thank you @harpersbazaarus & @laurabrown99 for the funny article!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai