Kanų pokylyje Heidi Klum pirmą kartą pristatė savo 16 metų jaunesnį mylimąjį

Alessandra Ambrosio, Heidi Klum su mylimuoju ir Irina Shayk / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-18 17:45
Prancūzijos Žydroji pakrantė vis dar alsuoja kino ritmu – čia vyksta 71-asis Kanų Kino festivalis. Jo metu gausu ne tik su kinu susijusių renginių bei prašmatnių vakarėlių. Vienas svarbiausių – kasmetis „amfAR“ labdaros pokylis „Kinas prieš AIDS“, kuriame dalyvaujančios kino žvaigždės ir podiumo deivės aukoja pinigus kovai su šia liga.

„amfAR“ pokylyje renkami pinigai AIDS fondui, o per renginio metu vykstantį aukcioną žvaigždės ir pasaulio turtuoliai negaili savo pinigų.

Tarp pokylio svečių šiemet buvo galima pamatyti tokias žvaigždes Kirsten Dunst, Ellie Goulding, Millą Jovovich, Heidi Klum, Iriną Shayk, Adrianą Limą, Paris Hilton ir daugybę kitų.

Šio pokylio metu modelis Heidi Klum pirmą kartą oficialiai pasirodė su savo mylimuoju vokiečių grupės „Tokio Hotel“ gitaristu Tomu Kaulitzu. Garsi moteris, keturių vaikų mama smalsuolius domina ir dėl to, kad jai – 44-eri, o štai mylimajam – 28-eri. 16 metų skirtumas ir yra ta masinanti razina šios poros santykiuose.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žinia apie romaną pasklido kovo mėnesį – Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas buvo nufotografuoti išeinantys kartu iš vieno Los Andželo restoranų. Tąkart buvo nuspręsta, kad vokiečių kilmės modelis tiesiog norėjo su kuo nors pasikalbėti gimtąja kalba.

Tačiau viskas tapo aišku, kai jiedu buvo nufotografuoti atostogų metu Meksikoje – pora nė nebandė slėpti savo aistros.

Praėjusiais metais Heidi Klum išsiskyrė su meno kolekcininku Vito Schnabeliu, šis taip pat buvo už moterį jaunesnis – 13 metų. Šis neseniai pastebėtas kartu su aktore Amber Heard.

Tomas Kaulitzas, tarp kitko, jau buvo vedęs – modelį Ria Sommerfeld. Draugavo kelerius metus, tačiau santuokoje neištvėrė net 12 mėnesių.

Žmonės.lt
Temos:
AIDS Kanai Aktualu

Naujausi straipsniai